• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Aquapark

Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Pogoda deszczowa i nagłe ochłodzenie skłoniło nas do małego relaksu jaki oferuje aquapark. Pojechaliśmy w środku tygodnia licząc na spokój i małą ilość ludzi.
Pływaliśmy a odpoczynki w jacuzzi. Gdy tak wchodziliśmy do tej okrągłej wanny z bąbelkami pupeczka żonki jak zwykle kusiła aby ją dotknąć i pomiętosić. Przy takich okazjach z kobiecych majtek robię stringi ściskając materiał do środka.

- No przestań tak na widoku mnie obmacywać – jak zwykle z uśmiecham wykrztusiła Ala
- Siadaj i daj mi swoje stopki, zrobię ci masaż

Właśnie dla mnie najlepsze jest gdy ktoś oprócz mnie popatrzy sobie na tą lekko odstającą do tyłu i zaokrągloną pupcie. Pomimo małej frekwencji zawsze ktoś coś może zobaczyć.
Po zakończonym pieszczeniu stopek zaczęliśmy się całować a oprócz hydromasażu, nasze dłonie pod wodą wykonywały wzajemny masaż części intymnych.

- Odwróć się i uklęknij a ja zajmę się twoją pupą
- Nie chcesz chyba tutaj mnie przelecieć?
- Nie, tylko dyskretnie pomasuję cię od tyłu rękami pod wodą. Tego nikt nie zobaczy.

Byliśmy sami więc nie musiałem dłużej żony przekonywać. Gdy tylko się odwróciła zdjąłem jej majtki do kolan. Zacząłem miętosić pośladki a następnie pocierałem całe krocze. Alicja oparła się na brzegu jacuzzi opierając również głowę na swoich splecionych rękach.
Poczułem, że jej wargi zrobiły się śliskie więc zacząłem wpychać palec do środka. Wykonałem kilka pchnięć a gdy poczułem większą miękkość wepchałem dwa palce i zacząłem robić na przemian ruchy posuwiste i okrężne. Ala od czasu do czasu pisnęła zasłaniając własne usta. Zdjąłem jej całkowicie majtki i włożyłem do swoich. Pomasowałem przez chwilę całe uda i łydki, następnie wysunąłem bokiem majtek swojego nabrzmiałego kutasa i zacząłem obcierać nim po tylnych częściach stóp mojej ukochanej. Ona po chwili uchwyciła tymi zgrabnymi paluszkami masowanego penisa. Byłem teraz maksymalnie odgięty do tyłu a stopki mojej żonki wykonywały powolne ruchy podwodne.

Nagle do jacuzzi zaczął wchodzić jakiś mężczyzna. Powoli usiadłem z boku, Ala dalej klęczała tyłem, udawaliśmy że nic się nie działo.
Nieznajomy patrzył raz na mnie raz na Alę i pewnie zastanawiał się czy jesteśmy razem. Byliśmy bowiem w pewnym dystansie i nie rozmawialiśmy ze sobą.

Po dłuższej chwili bezczynności zacząłem powoli zbliżać się do żony. Siedziałem obok i delikatnie zacząłem pod wodą gładzić jej nogi. Miętosiłem łydki i stopy a łokciem zahaczałem o jej pupę.
Tymczasem mężczyzna z drugiej strony zbliżył się do mojej Alis. Po chwili poczułem pod wodą dodatkową rękę obmacującą żonkę. Udawałem, że tego nie zauważyłem, Ala również nie reagowała.

Intensywne, wszech obecne bąbelki doskonale maskowały całą akcje. Obmacywanie nóg żony w towarzystwie obcego mężczyzny ze świadomością że ona na dole jest całkiem naga powodowało u mnie wyjątkowo silne podniecenie. Nie mogąc się opanować zacząłem prawą, dalszą ręką ponownie pieścić jej pośladki. Po chwili ponownie moja dłoń zderzyła się z obcą dłonią wprost na pupie żony. Zabrałem własną rękę, dając większą swobodę mężczyźnie, sam zacząłem się masturbować. On przylgnął bokiem do ciałka mojej piękności a ręką wykonywał coraz bardziej intensywne ruchy. Można było się domyślić, że nie jest to już zwykłe obmacywanie. Jego ramię zaczęło rytmiczne wibracje. Alicja spojrzała na mnie przygryzając wargi, zamknęła oczy, uniosła lekko głowę a po chwili pisnęła tłumiąc to obydwiema dłońmi. Przysunęła się do mnie wtulając głowę w moje ramię. Mężczyzna dyskretnie i powoli wyszedł z jacuzzi.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Już wcześniej doświadczyliśmy emocji związanych z samą świadomością podwodnej nagości. Na wczasach w Egipcie gdy pływaliśmy w morzu poprosiłem żonę aby dała mi swoje majtki. Plaża pełna ludzi, największe podniecenie gdy przepływaliśmy obok grających w piłkę wodną mężczyzn.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry