• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Anomalie anatomiczne

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Takie anomalie i odstępstwa od ogólnie przyjętej "normy" występują raczej rzadko.
Jest to powód do wstydu lub przeciwnie bywa wręcz eksponowane.
Pytam o organy płciowe ale nie tylko.
Bywa że problemem jest rozmiar, zbyt mały lub duży.
Jako przykład podam moja dobrą przyjaciółkę która pomimo bardzo szczuplej budowy ciała ma ogromny tylek, owszem zwraca to uwagę i generuje komentarze jednak nie zawsze jest to przyjemne.
Podobnie jest ze mną jestem posiadaczka bardzo dużego biustu przy szczuplej sylwetce.
Znam również kobietę która pomimo tego że nie urodziła dzieci i nie poddawała się żadnym zabiegom chirurgicznym ma tzw "luźną pochwe". co utrudnia lub powoduje że jej życie intymne jest trudne.
Znacie inne przypadki?
 
Mężczyzna

andreo

Cichy Podglądacz
Pochwę na pewno można operacyjnie poprawić i biust też raczej można zmniejszyć ale tyłek to nie wiem :)
 
S

sondemel

Guest
To choroba po prostu, anomalia raczej bym tego nie nazwał, bo wszstko jest na swoim miejscu.
 

Sinecode

Cichy Podglądacz
Stulejka to schorzenie. Wady anatomiczne to jak jest np. jedna wagina ale dwie macice. U facetów może to być że np. ujście cewki moczowej nie jest na czubku żołędzia tylko pod spodem jest dziurka a "grzybek" jest cały, lub np. niezstąpienie jąder że "nie ma wora" a jądra zostały w pachwinie albo jamie brzusznej.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Od pewnego człowieka dowiedziałam się że mój biust jest anomalią. Najpierw upierał się że to "silikon" później stwierdził że to anomslia w budowie ciała bo duże piersi to rzadkość i większości facetów nie podobają się 😉
 
Mężczyzna

Kakarot16

Cichy Podglądacz
Kurwa sorry, muszę. Ty masz tyle opowiadań, że to jest hit XD. Tu co chwila czytam, że to się dowiedziałas tego, to od znajomej tego, tu od znajomego jeszcze co innego. A na końcu dodajesz, mieliście jakieś swoje przeżycia.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Kurwa sorry, muszę. Ty masz tyle opowiadań, że to jest hit XD. Tu co chwila czytam, że to się dowiedziałas tego, to od znajomej tego, tu od znajomego jeszcze co innego. A na końcu dodajesz, mieliście jakieś swoje przeżycia.
Dam Ci dobra radę - nie czytaj a zaoszczędzony drogocenny czas przeznacz na analizowanie tekstów o masturbacji.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry