• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Akcesoria dla niego do noszenia

Mężczyzna

damian32147

Cichy Podglądacz
Cześć,
mam do was pytanie o opinie i może doświadczenia jeśli ktoś ma na temat gadżetów dla mężczyzn do noszenia poza domem. Znacie jakieś gadżety które mogą do tego służyć? Zjadanie ciekawość ostatnio jak to by było być stymulowanym w ciągu dnia.
Z zabawek dla facetów testowałem już stymulator prostaty ale oczywiście tylko w sypialni czy domu bo jest to dosyć głośne i chyba za duże jeśli chodzi o noszenie go dłuższy czas, chociaż robotę robi dobrą.
Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to chętnie posłucham, rady i uwagi też będą cenne.
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Kiedyś zdarzało mi się że wychodząc do sklepu miałem w dziurce mniejszego lub większego pluga analnego. Z reguły zakładałem wtedy stringi żeby się lepiej trzymał. Czasami idąc przez miasto z moją właścicielką, miałem włożonego zdalnie sterowanego pluga z ruchomą końcówką. Pani uwielbiała go włączać jak stałem w markecie w kolejce do kasy. Na szczęście nie był zbyt głośny, chociaż było go nieco słychać...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry