• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Urozmaicenie, akcesoria, nowości, eksperymenty.

maxcum

Cichy Podglądacz
Hej,
z moja obecna partnerka mamy dość bogate życie erotyczne. Od jakiegoś czasu próbujemy dosłownie wszystkiego, żeby zobaczyć, co nam się jeszcze może spodobać. Po seksie analnym, bogatym oralnym łącznie z rimming'iem, przyszła kolej na bardziej wyszukane pozycje, miejsca (także publiczne), teraz jesteśmy zafascynowani i to bardzo bodystockingiem. Rewelacja! Nawet próbujemy nieśmiało kręcić krótkie filmiki z naszych poczynań.
Wszystko jest super, ale jak tak się zastanowię, to nie potrafię znaleźć jakiejś ciekawej alternatywy na dalsze poczynania. Wiem, że świat sexu jest praktycznie nieskończony, ale brakuje mi ciekawych pomysłów, żeby spróbować czegoś nowego... myślałem o trójkącie, ale sam nie wiem. Ją kręci trochę z dwoma facetami, ale nie wiem czy bym potrafił.
Może Wy znacie jakieś sposoby na jeszcze większe urozmaicenie, jakieś akcesoria fajne (od razu zaznaczam, że anal nie przypadł jej zbytnio do gustu) ;) albo może sami eksperymentowaliście i chcielibyście się nimi pochwalić?
czekam na jakieś porady ;)
 
P

Princesska

Guest
lekkie wiązanie, klapsy, rozkazy ..
pozorowane gwałty też są bardzo podniecające.
nie jestem w tematach bdsm bardzo rozwinięta ale nie ukrywam, że bardzo mnie to kręci.
 

maxcum

Cichy Podglądacz
no wlasnie ja tez nie ;p doksztalce sie i moze sprobujemy cos wiecej. Dzieki za podpowiedz. moze ktos jeszcze ma jakis pomysl?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Urozmaicenie Porady seksualne 1
M Urozmaicenie Związki 19
B Sex urozmaicenie Seks 2
S Akcesoria DIY Akcesoria erotyczne 4
M Cała Polska Akcesoria erotyczne w atrakcyjnych cenach Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry