• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Agroturystyka

Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Wyjechaliśmy na wieś, wynająłem domek w gospodarstwie agroturystycznym na
Kaszubach.
Gospodarz – starszy, sympatyczny pan przywitał nas z uśmiechem opowiadając i
pokazując swoją posiadłość rolną.

Wieczorem gdy byłem uregulować resztę należności, pan Mieczysław gratulował i
wychwalał moją jak stwierdził niesamowicie uroczą małżonkę.
Zaczęliśmy żartować na trochę sprośne tematy, pan gospodarz co chwilę zaznaczał że
jeszcze może a i chęci są duże.
Spytałem czy miałby ochotę zobaczyć moją żonę w pełnej krasie.
- Nie tylko wielką ochotę ale byłbym bardzo wdzięczny – odpowiedział z błyskiem w oku.
Ja z zadowoleniem wyjąłem smartfona i rozpocząłem pokaz aktów żony.

Wracając do pokoju opowiedziałem Ali o fascynacji nią pana gospodarza.
- Nie pokazywałeś mu chyba moich gołych zdjęć ?!?
- Pokazałem, chyba nie żałujesz tej namiastki uciechy starszemu panu.
- Nie jestem pewna czy to moralne ...
- Gdybyś widziała jego rozpromienioną twarz, to nic złego, to było miłe.
- To tak jak dać głodnemu powąchać jedzenia - skwitowała
- Nic straconego, możemy głodnego nakarmić – uśmiechnąłem się.

Następnego dnia powiedziałem panu Mietkowi, że będziemy z żoną oglądać jego piękny
ogród i porobimy jakieś zdjęcia.
- Ja chętnie wam zrobię takie jak wczoraj oglądaliśmy – odrzekł staruszek
- Nie ma sprawy, tylko z żoną trzeba bardzo delikatnie i z wyczuciem to wszystko jest
możliwe – to mówiąc uśmiechnąłem się i puściłem oczko dziadkowi.

Przechadzając się podziwialiśmy liczne skalniaki i różnorodność nasadzonych drzewek.
Widziałem ,że pan Mieciu z daleka nas obserwuje ale nie podchodzi.
Zaczęliśmy się całować a ja podnosiłem Alicji sukienkę i ściskałem pośladki. W pewnym
momencie tuż przy nas pojawił się gospodarz i ciepło powiedział:
- Cóż za wspaniały widok, proszę nie przeszkadzajcie sobie, ja tak lubię patrzeć
- No co pan – odpowiedziała zmieszana Ala
- Spokojnie, wszystko jest ok - uspokajałem żonę – nie robimy nic złego.
Ponownie rozpocząłem namiętne całowanie aby ona nie mogła już nic mówić. Odwróciłem
ją tyłem do staruszka i ponownie podciągnąłem sukienkę. On zaczął delikatnie gładzić jej
pośladki, potem widziałem jak dotyka piersi i łono żony. Po dłuższej chwili takiego
obmacywania powiedziałem:
- Zróbmy to teraz
- Co ?!?
- Wypnij mi pupę i pokażemy panu Mieciowi jak to robimy.

Nie czekając na odpowiedź odwróciłem Alę i zdjąłem jej majtki. Ona po chwili grymasu
posłusznie wypięła się. Od razu włożyłem twardego penisa w jej wilgotną cipkę.
Pan Mietek zaczął się masturbować a drugą ręką ponownie obmacywał różne części jej
ciała.
- Może pomożesz panu? - spytałem wskazując na męczącego się dziadka.
Żona trochę z niepewnością zaczęła wyciągać rękę w kierunku wskazanego penisa.
Staruszek się przysunął a ona uchwyciła jego członka rozpoczynając powolne ruchy.
Ten widok tak mnie podniecił, że przyspieszyłem własną kopulację i po chwili wytrysnąłem
w środku jej pochwy.
Wyjmując powoli kutasa zacząłem ponownie całować usta żony. Widziałem że też jest
bardzo podniecona ale nie doszła.
- Dokończę palcami, będę drażnić twoją łechtaczkę jak lubisz a pan Mieciu niech trochę
posmyra cię penisem po pupce.
Spoglądałem porozumiewawczo raz na nią, raz na niego.
On nie czekając zaczął biczować ją kutasem po pośladkach. Ala po chwili patrzenia na to,
odwróciła głowę patrząc na mnie z oczekiwaniem. Kucnąłem i rozpocząłem przesuwanie
palcami po jej wargach. Zacząłem je lizać a rękami rozszerzałem pośladki w ten sposób
aby muskający ją staruszek miał dokładny widok na tylną dziurkę. Wstałem, ona oparła się
o murek a ja mając teraz dokładny widok jeszcze bardziej rozszerzałem dupcie żony.
Dziadek zaczął teraz muskać i przykładać penisa wprost do otwierającej się różowej
dziurki. Cipkę Ala sama zaczęła sobie masturbować i jakby palcami kontrolowała aby
starszy pan tam przypadkiem nie wepchnął kutasa. Wziąłem na dłoń spływającą po jej
udzie moją spermę i wsmarowałem w jej odbytnicę pokazując dziadkowi że teraz ma
lepszy poślizg. On zaczął główką penisa ślizgać się po jej otworku, przytykał i odsuwał...
aż nagle główka wskoczyła do środka.
Alicja pisnęła – on mi go włożył!
- Tylko główkę, pozwól starszemu panu trochę tak ciebie poruchać w tą gładziutką i ciasną
dupkę.
Oczywiście dziadek nie czekając zaczął wykonywać delikatne, trochę niemrawe ruchy. Po
chwili stęknął głośniej i znieruchomiał. Ala odskoczyła i zdegustowana pokazała mi jak
jego sperma wypływa z jej tyłka.
- Niczym się nie przejmuj, idziemy do pokoju, załatwisz się, weźmiemy gorącą kąpiel i
będziemy jak nowo narodzeni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Seks analny ostatnio stał się dość popularny w filmach, osobiście wolę klasyczną dopochwową penetrację. Jednak czasami podczas pieszczot i miętoszenia tego okrąglutkiego tyłeczka po prostu aż się chce i w tą dziurkę zagłębić :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
100% moich opowiadań to wyłącznie moje twory oparte częściowo na prawdziwych wydarzeniach, 99% zobrazowań to moje materiały własnoręcznie uczynione. Czasami z braku adekwatnego obrazka posiłkuję się fotką z neta choć miałem skrupuły "bo to nie moje". Widzę, że dużo osób nie tylko tu wstawia cudze, jedni zaznaczają autora inni udają że to ich. Podobno dla ubarwienia fotka z neta jest ok więc ponawiam w/w obrazek chwilowo zablokowany ale jak najbardziej pasuje w to miejsce https://imagehost.pl/image/6bsMe
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry