• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

7dni przerwy

Status
Zamknięty.

Xawia

Cichy Podglądacz
Czy koniecznie jest robienie 7dniowych przerw w przyjmowaniu pigułek antykoncepcyjnych?
 

Szarka

Erotoman
dla zdrowia jest ta 7 dniowa przerwa konieczna, jeżeli masz planowany wyjazd np wczasy i niechcesz mieć okresu, przestawić Ci dawkowanie może to WYŁĄCZNIE lekarz
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Pewien lekarz mówił mi, że nie ma problemu czasem brać dwa-trzy opakowania pod rząd, jeżeli nie chce się mieć na wyjeździe okresu. Jednak nie należy tego robić często w roku, góra raz może dwa.
 

Xawia

Cichy Podglądacz
:/ no nic w kazdym razie dziekuje za odpowiedź, porozmawiam jeszcze z lekarzem ale nastepna wizyte mam dopiero za miesiac i stad pytam.
 

gonia

Erotoman
mozna ot robic raz na pół roku nie jest to dobre dla zdrowia jak nam wiadomo okres jest potrzebny wszystko sie oczyszcza a wstrzymywanie okresu to nie jest najlepszy pomysł
 

Xawia

Cichy Podglądacz
sorry ze jeszcze zapytam, probowalam to wyszukać ale niestety nie trafilam na wiarygodny ślad w sieci-jesli ktos wie jakie sa mozliwe reperkusje na zdrowiu w przypadku utrzymywanej takiej ciaglosci przyjmowania pigulek?
 

Szarka

Erotoman
całkowite zaburzenia hormonalne, mogą spowodować przyszłościowo bezpłodnośc, dysfunkcje jajników czego przyczyną może być we wczesnym wieku osteoporoza i inne zaburzenia hormonalne
 

młoda

Podrywacz
W ulotce jest napisane, że można przyjąć dwa, góra trzy opakowania pod rząd.
Ja już kilka razy brałam pod rząd dwa opakowania, zdarzyło się nawet, że trzy i jedynym skutkiem ubocznym było plamienie, ale bardzo małe i nie za każdym razem przy bralu przerwy. No i okres później był obfitszy i trwał dłużej. Żadnego złego samopoczucia nie było. Jednak lekarze odradzają robienia takiego czegoś :/
 
Status
Zamknięty.

Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry