• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

30 letni prawiczek potrzebuje pomocy

Mężczyzna

prawiczek91

Cichy Podglądacz
jak w tytule prawiczek poszukuje Pani, która na spotkaniu sponsorowanym wprowadzi go w intymny świat i pomoże w przyjaznej atmosferze przeżyć swój pierwszy raz.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Dlaczego nie szukasz pomocy u prostytutek?

A w ogole jak to sie stalo, ze w tym wieku nadal jesteś prawiczkiem?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Fakt, nie każdy.
Jednak z każdym dodatkowym rokiem na garbie i bez dziewczyny gwałtownie wzrasta "niebezpieczeństwo" przyklejenia samemu sobie nalepki z wielkim znakiem pytania: co, qwa jest nie tak ze mną?
Wiesz, 30 lat bez kobiety to przynajmniej 12,14 lat (psychicznie) straconych lat.
Co poradzisz takiemu facetowi?
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że autor posta miał w przeszłości jakich uraz albo jakaś panna wprowadziła go w kompleksy. Pewnie to siedzi nadal w głowie i dlatego ma tyle straconych lat.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
30 to jeszcze bez dramatu. Nie wiem gdzieś ty się chował że prawiczek ale idzie jeszcze śmiało coś wyrwać.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Fakt, nie każdy.
Jednak z każdym dodatkowym rokiem na garbie i bez dziewczyny gwałtownie wzrasta "niebezpieczeństwo" przyklejenia samemu sobie nalepki z wielkim znakiem pytania: co, qwa jest nie tak ze mną?
Wiesz, 30 lat bez kobiety to przynajmniej 12,14 lat (psychicznie) straconych lat.
Co poradzisz takiemu facetowi?
A co byś poradził dziewczynie? Jestem o 10 lat młodsza od autora, ale też tego nie widzę:/

Autor postu może mieć uraz do dziewczyn, albo nigdzie nie wychodzi.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A co byś poradził dziewczynie? Jestem o 10 lat młodsza od autora, ale też tego nie widzę:/

Autor postu może mieć uraz do dziewczyn, albo nigdzie nie wychodzi.
Moze, ale to jest jego problem i nie ma co pisac o nim na forach, tak aby nie sugerować szukania pomocy.
Bo i po co?

.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Autor jest 91 ja jestem 90 więc jesteśmy rówieśnikami. Może ma poprostu mniejszy popęd. Mam kilku kolegów którzy po dziś dzień są prawiczkami i jakoś im specjalnie nie zależy na zmianie tego.
Jak chodzi tylko o sex to zawsze jest tinder lub agencja. Tak w ciemno w internecie bym nie szukał bo zaraz się okaże że laska potrzebuje na bilet i cała reszta systemu na jelenia.
 
Mężczyzna

erocentrum

Cichy Podglądacz
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
30 to jeszcze bez dramatu. Nie wiem gdzieś ty się chował że prawiczek ale idzie jeszcze śmiało coś wyrwać.
A jednak jest dramatem, bo i jaka dziewczyna, nie licząc grzybiarek, pozwoli się wyrwać wiedząc (domyślając się) ze facetowi brakuje tego i owego?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A co byś poradził dziewczynie? Jestem o 10 lat młodsza od autora, ale też tego nie widzę:/
Nie wiem.
Nie wiem, bo wiesz ja nigdy nie bylem "ona" 🙂
Tylko raz pokusiłem się o zrozumienie zakamarków jej duszy, i to z fatalnym skutkiem, bo najpierw wyłysiałem a potem osiwiałem, a przecież powinno byc odwrotnie, prawda?


Autor postu może mieć uraz do dziewczyn, albo nigdzie nie wychodzi.
Jedno nie wyklucza drugiego. A kluczowym pytaniem jest, z jakiego środowiska się wywodzi? Jakie wykształcenie posiadają rodzice?
Bez znajomości tego nie ma sensu silić się na rzeczowe rady.
 

Halred

Erotoman
Jedno nie wyklucza drugiego. A kluczowym pytaniem jest, z jakiego środowiska się wywodzi? Jakie wykształcenie posiadają rodzice?
Nie wiem jak rodzice, ale zgaduje ze on poszedl na studia techniczne, stal sie geekiem a moze nawet nerdem, a potem zyl z przekonaniem "nic na sile, samo przyjdzie". I nie przyszlo...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry