• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

2K+M

Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Trójkąt:Żona mąż plus wspólna koleżanka.Czy ktoś z was ma już taki układ za sobą??? Jak było??Co robiliście?? Czy laski lizały sobie nawzajem cipki?? Czy robiliście facetowi wspólnie loda??Czy facet był w stanie wyruchać obie kobiety?? I czy skończył z żoną czy z koleżanką??? Podzielcie się jak to było u was.Z chęcią zapoznam si z tematem.
 
Mężczyzna

C_N

Nowicjusz
Trójkąt z dwoma laskami miałem kilkukrotnie. W sumie to i bywały takie, że bawiły się również wzajemnie ze sobą, a i takie, które skupiały się tylko na mnie.

Choć z tym, że laski się miałyby przyjaźnić bym uważał. Jeden trójkąt miałem właśnie z dwoma dziewczynami, które się przyjaźniły i po wszystkim... Cóż, przyjaźń się skończyła.
 
Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Trójkąt z dwoma laskami miałem kilkukrotnie. W sumie to i bywały takie, że bawiły się również wzajemnie ze sobą, a i takie, które skupiały się tylko na mnie.

Choć z tym, że laski się miałyby przyjaźnić bym uważał. Jeden trójkąt miałem właśnie z dwoma dziewczynami, które się przyjaźniły i po wszystkim... Cóż, przyjaźń się skończyła.
Zazdro 👍👌
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry