• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

1,5 tys zł za noc w klubie GO-GO?

Eberlen

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich,
Nie wiem czy zakładam temat w dobrym miejscu, jednak chce mieć aktualne informacje, mianowicie o cenach za noc spędzoną w klubie go-go. Nigdy nie byłam i nie planuję być, ale mam podejrzenie iż w mojej rodzinie doszło do zdrady. Znalazłam informację u pewnej osoby, iż wydała w jedną noc ok.3000zł, 1,5tys zł na osobę. Suma ogromna, zastanawiam się więc czy została spożytkowana tylko na drinki, ewentualnie "prywatny taniec". Jeśli ktoś wie, proszę pisać co dzieje się w takich klubach, tnz. jak daleko sięgają usługi tam świadczone i jaka jest ich cena. Delikwent przyznaje tylko że był i nie powiedział tej której powinien, bo się wstydził, podobno skończyło się na piwie, to kolega był na pokoju z damą. A cóż można robić w pokoju, odliczając nawet drinki, za 1000zł...?
Jeśli ktoś nie wie, ani nie ma informacji od innych ludzi, proszę nie pisać "zależy", " nie wiem". Zdaje sobie sprawę, że są różnice między miastami i lokalami, i niby prostytucji nie ma, ale chcę dowiedzieć się jak jest w praktyce.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Z mojej perspektywy i tego co dzieje się w Łodzi w jednym z takich klubów to jest to bardzo realna suma. Wygląda to tak że do twojego rachunku może być doliczona kwota za "obsługę kelnerską" , drinki w karcie też nie są tanie, tancerki które tam dotrzymują towarzystwa naciągają nie na gotówkę ale właśnie na jakiegoś drinka z karty który najtaniej kosztuje 50 zl. Ogółem należy się przestrzegać przed płaceniem kartą i być ciągle "trzeźwo" myślącym. Inaczej możemy być łatwo zmanipulowani. Przynajmniej w klubie w którym ja byłem z swoim mieście cały interes polega na naciąganiu. Dziewczyny potrafią wypytać czy jesteś "tutejszy", jeśli nie ceny też mogą się zmienić. Tak wiec 1,5 tys to dużo, ale uwirrz że bywali tacy ktorzy skońcyli mniej szczęśliwie i w czasie nieprzytommości ich kartą dokonano dużo większych transakcji ... ;)
 

Eberlen

Cichy Podglądacz
Dziękuję, że odpowiedziałeś. Nie powiem, że mnie to uspokoiło i rozwiało wątpliwości, ale mimo wszystko dzięki.
 

Cupido

Cichy Podglądacz
Niestety jak napisał Seba77, uciechy w takich klubach mogą słono kosztować. Trzeba mieć głowę na karku jak się nie chce mieć przeciągu w portfelu.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
No dokładnie, czytałem o dużo gorszych przypadkach i po grubych akcjach faceci tracili po kilka tysięcy bo byli nieprzytomni. Ale żeby nacieszyć się widokiem w takim klubie nie trzeba wydawać aż kroci. Ja straciłem tylko na shoty, napiwek dla tancerki i straciłem tylko 100zł
 

Eberlen

Cichy Podglądacz
Czytałam również o naciąganiu ludzi, ale tutaj zakładam, że nie było takiej sytuacji. Poczytałam trochę na stronach różnych klubów o cenach i nie wiem ile trzeba by było wypić żeby 1,5 tys przehulać. Nie wiem czy w/w osobnik chciałby się szarpnąć na jakieś drogie drinki żeby zaimponować koledze z którym był czy tym tancerkom, nie znam go na tyle. No i zakładam że nie wybrali się do go-go żeby piwo pić, bo napić się można w każdym pubie i knajpie 3x taniej. No i jak sam piszesz, seba77, "widoki" też tyle nie kosztują, chyba dla wszystkich jest taniec na sali, płaci się za to niejako poprze kupno drinków o ile się nie mylę.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Co do płacenia - nie wiem czy jesteś wtedy mile widzianym klientem który tylko pije piwko i drinki i umila czas patrząc na dziewczyny. Właśnie tu nie do końca tak to działa. Chętnie poszedłbym do takiego lokalu gdzie nawet wolę zapłacić za wejściówkę, alkohol przy barze, ale nie jestem na każdym kroku nagabywany. Jak nie masz wolnej gotówki do wydania to nie czujesz się tam swobodnie i tyle. Przynajmniej takie są moje odczucia.Ten klub nie zarabia tylko na słabej jakości alkoholu ale przede wszystkim na tym co utargują dziewczyny.
 

Kloceq007

Seks Praktykant
Z tego co ja wiem, w takich miejscach bardzo rzadko dochodzi do kontaktów seksualnych, tym bardziej naliczonych na kartę. Także jeżeli był to klub go-go i płacił karta, seksu nie było.
 

Eberlen

Cichy Podglądacz
Kloceq007, mogę zapytać skąd przypuszczenie, że gdy płaci się kartą to inne usługi? W niektórych klubach można tylko karta, w innych tylko gotówką.
 

Kloceq007

Seks Praktykant
Po prostu w klubach gogo usługi seksualne są z góry zakazane. Z tego co mi się obiło o uszy, to może dojść do czegoś tylko i wyłącznie na zasadzie umowy miedzy tancerka a klientem. Czyli nikt inny o tym nie wie, a co za tym idzie gotówka z ręki do ręki. Może być gogo a tak naprawdę burdel, gdzie sytuacja jest już zupełnie inna, bo tam za wszystko zapłacisz kartą. Przynajmniej tak mi się wydaje;)
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Eberlen, jeśli interesuje Cię to co w Łodzi to wiesz że masz nie tylko Mystery, ale jeszcze Magnes a reszta to już burdele które kojarzę dwa ale nie będę wymieniał z nazwy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry