• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. Marcin 43

    Podwójna penetracja

    A ja mam taką fantazję, że robimy sobie tu wszyscy SF sex party, wynajmujemy gdzieś jakiś elegancki , przestronny apartamencik w hotelu i spełniamy takie kobiece fantazje naszych koleżanek z forum 😉 Co ty/wy na to? 😁😉
  2. Marcin 43

    Podwójna penetracja

    Ten fragment mnie zaintrygował. Dlaczego wyszedł z tego pokiereszowany?
  3. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Czyli, że co? Krasnoludek? 😆
  4. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    No nie! A ja całe życie myślałem, że włosy na plecach są takie męskie 😁😉
  5. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    To jeszcze nie masz prawka??! Skandal ! 😆😆
  6. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Ile ty masz lat, młokosie? 😁😉
  7. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    "Męskość" to zapewne kompilacja wielu różnych cech...nabytych i wrodzonych, które możnaby uszeregować wg stopnia ważności dla danej kobiety, a zatem to pojęcie jest dość względne. Każda z tych cech u faceta mogłaby być oceniana na skali od "nie posiada" do "jest nią nasycony w 100%". Nie sądzę...
  8. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    A dlaczego DamęPik? Po co kogokolwiek tak nazywać?
  9. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    To może zależeć od wieku badanych kobiet. Ja myślę, że człowiek instynktownie/ podświadomie wybiera jednak tzw "zdrowszych" partnerów. Ja osobiście preferuję kobiety z ciałkiem, ale nie otyłe. Nie podobają mi się fitnesiary, które z kolei w ogóle nie mają tłuszczyku.
  10. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Zgadzam się, ale czy posiadanie umiejętności technicznych, bycie "złotą rączką", daje ci gwarancję, że "zakisisz ogórka" jeśli jesteś np biednym brzydalem? 😁😉
  11. Marcin 43

    Fantazja moja i męża...

    Męża czy Ciebie też? Jeśli Ciebie też, to dlaczego? 😉
  12. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Ja lubię "silne" kobiety i lubię kiedy przyjmuje inicjatywę, bo dlaczego mam takich nie lubić? To nie znaczy, że zawsze i wszędzie ma to robić. Czy to czyni mnie mniej męskim? Nie sądzę. Często przecież mówi się o tym, że to słabi mentalnie faceci boją się takich kobiet. Wg mnie najgorsze dla...
  13. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Dobry temat. Sam niedawno postawiłem na forum podobne pytanie w kontekście cuckoldu 😁😉 Kryzys męskości, rozumianej w tradycyjny sposób, wg mnie, może istnieć, ale nie chce wypowiadać się za cały rodzaj męski. Piszesz, że faceci się użalają. Tak, bo wreszcie do nich doszło, że mają do tego takie...
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry