Hehe... A gdybym miał 😉 to czy tak namiętnie rozpisywałbym się nad wyższością dużych nad małymi? 😉
Może jednak wolałbym uznać, że wszyscy macie rację, że rozmiar się nie liczy, bo tak byłoby mi wygodnie i na rękę, koiłoby moją duszę i uspokajało, że jest ok 😁😉