Czy Ci się to podoba, czy nie, Magia jest po prostu nieortodoksyjna....Jak to magia 😁😉
Co do mnie, to często wypowiadam się intuicyjnie i na podstawie własnych doświadczeń. Nie podaję żadnych dokładnych źródeł naukowych swoich poglądów. Tak, jestem domorosłym mędrkiem, jeśli tak to chcesz...