• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. Marcin 43

    Seks z czarnym

    Coś Cię wyraźnie uwiera, że są kobiety, które lubią seks z czarnymi.... O co Ci chodzi właściwie? Do czego zmierzasz?
  2. Marcin 43

    Seks z czarnym

    A co ma być? 😁 Są za rogiem i tylko czekają na Ciebie i twój seksowny tyłek 😁😉🤪
  3. Marcin 43

    Seks z czarnym

    Nie wiem. Z jakiegoś powodu cenimy chyba sobie miłość. Od zawsze matki kochały swoje dzieci. Chroniły je, a one czuły się przy niej bezpieczne i jedyne, wyjątkowe. Myślę, że ta wewnętrzna potrzeba zawsze w nas była. Jest wpisana w ludzkie DNA. Możliwe że te relacje chcemy odtwarzać w wieku...
  4. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Kurde....No to jak nie Swiezak, to może ten no....Shiro 😉 W twoim stylu...Elegancik z klasą , dowcipny i kulturalny 😁😉
  5. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    A tam pierdzielisz 😆
  6. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    O...wiedziałem, że kogoś mi tu brakowało 😁
  7. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Jak każdy z nas kiedyś. Ty też. Nie martw się 🤪🤪🤪
  8. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    A skąd taka myśl?
  9. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Czego się znowu czepiasz? Zostaw chłopaka. Dawno go nie widziałem tu. Już się chyba nie udziela. Tak. Zostałbym sam i gadał sam ze sobą 😆 Wreszcie jakaś ciekawa rozmowa z kimś nietuzinkowym 😆😝
  10. Marcin 43

    Seks z czarnym

    A ty znowu tutaj? 😆
  11. Marcin 43

    Seks z czarnym

    Wydaje mi się, że takie wydarzenia zderzają nas że świadomością zanikania romantycznego wizerunku kobiet we współczesnym świecie i to może boleć. To trochę jak żałoba, że kobiety nie są już takie jak kiedyś. To trudne do akceptacji. Kiedyś kobieta kochała się z 1 facetem, bo go kochała i...
  12. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Odpowiesz serio i szczerze?....Rozmowa o tym tutaj z obcymi , grupowo 🤪 to nie rodzaj kompensacji?
  13. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    To chyba prawda, bo inaczej nie marnowałabyś chyba tutaj swojego czasu 🤪
  14. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Hmmm...Nie do końca się zgodzę.... Ja np szukam tu czasem konfrontacji i sporu, choć staram się nie robić tego na siłę. Raczej nie obrażam, ale prezentuję conajmniej kontrowersyjne poglądy, a to denerwuje. To dodaje dynamiki rozmowie i wyzwala emocje. Powoduje, że robi się "ciekawiej".
  15. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Moneta ma dwie strony. A może to coś z nimi, że nie jestem odpowiedni? 😆 Haha....Myślę, że właśnie mogę przechodzić taki kryzys. Serio. Może stad moje cierpkie słowa o kobietach, kutasach i szukanie konfrontacji. Generalnie to nazywajcie mnie jak chcecie. To tylko wyobrażenie o mnie, iluzja...
  16. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    I do tej pory nie znalazły tu nikogo konkretnego?....A może nikogo z konkretnym ? 😆😆🤪🤪 No ciekawe..... Swiezak jest taki zły? 😁😉
  17. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    No to już znalazła. Jesteście wolni....Możecie już iść 😁😉
  18. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Po prostu denerwują mnie trochę wypowiedzi niektórych osób na temat domniemanych celów obecności tutaj innych osób 😁😉
  19. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    Widziałeś tu kiedyś jakąś niewiastę, która naprawdę chciała się z kimś spotkać w realu?
  20. Marcin 43

    Czy mamy kryzys męskości?

    A ty czego lub kogo tu szukasz?
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry