a masz kogoś? czy sam jesteś? bo jak sam, to owszem, dla mnie też wtedy liczyła się ta dziewczyna, nie tylko sam seks z nią, ale jak się już ma tą, którą się kocha, to dla mnie zdradą jest właśnie nie seks z inną, tylko uczucie, bo seks to potrzeba fizjologiczna, najprzyjemniejsza i...