• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Czego nigdy nie wybaczysz partnerowi / partnerce?

    Nie wybaczyłbym stosowania przemocy wobec dziecka, hazardu, nadużywania alkoholu. Czy w takim przypadku chodzi o wybaczenie bycia zdradzonym kobiecie, czy jednak tak naprawdę o wybaczenie samemu sobie? Jeżeli kobieta zdradza, to znaczy, że czegoś jej po prostu brakuje. Muszą być jakieś...
  2. A

    Jak radzicie /radziliście sobie z brakiem seksu będąc samotnym?

    Gdy byłem samotny, to miałem poważniejsze problemy niż brak seksu. Bo samotni mężczyźni nie uprawiają seksu. Samotny mężczyzna to nie MGTOW, który uprawia seks co tydzień z nową dziewczyną. Takich samotnych chłopców i młodych mężczyzn jest bardzo dużo i będzie ich coraz więcej, a to wskutek...
  3. A

    Podnieciło by Was to? Na ile w skali 1 do10?

    Oceniłbym takie działanie na 1.
  4. A

    Spotkanie z osobą poznaną na portalach erotycznych

    Czy można mieć dwa konta na tym forum? Onaion37 też jest twoje?
  5. A

    Spotkanie z osobą poznaną na portalach erotycznych

    A czy sami chcielibyście spotkać się z facetem o moich warunkach i możliwościach fizycznych?
  6. A

    Rimming, czyli lizanie odbytu. Co o tym sądzicie?

    Bez lizania kobiecej tylnej dziurki seks jest niepełny. Dawniej lubiłem rimming mojego odbytu, teraz wolę inne zabawy moim tyłkiem.
  7. A

    Czemu kobiety takie są?

    Możesz się oczywiście ze mnie naśmiewać, bo moje warunki osobiste, fizyczne powodowały, że w takiej relacji nigdy nie mogłem się znaleźć. Musiałem słowami zawrócić dziewczynie w głowie, aby chciała mnie nagiego dotykać.
  8. A

    Czemu kobiety takie są?

    Jeśli poszliście w dwie różne strony, to przecież możecie się dalej spotykać jako znajomi, a nie partnerzy seksualni. Dojrzałość emocjonalną wymaga, aby nawet byli małżonkowie potrafili że sobą rozmawiać.
  9. A

    Czemu kobiety takie są?

    Więzi emocjonalnej w takiej relacji nie widzę.
  10. A

    Czemu kobiety takie są?

    Przez brak zaangażowania rozumiem sytuację, w której z seksem nie łączymy emocjonalnej więzi. Jest (byłoby) jedynie fizyczne współżycie, dla własnej lub obopólnej przyjemności. Z zakończeniem współżycia i pójściem dalej, w dwie strony, nie są związane żadne emocje.
  11. A

    Czemu kobiety takie są?

    Ograniczenia czasowe nie pozwalają mi na streszczenie pierwszego z wielkich dzieł Houellebecqa, ani nie ma ku temu potrzeby. Jego powieści po prostu pochłaniałem. Zachęcam do lektury.
  12. A

    Czemu kobiety takie są?

    Na forum są jakieś panie, które nie angażują się emocjonalnie w sferze erotycznej? Zadziwił mnie fragment powieści "Cząstki elementarne". Po kilku dniach od poznania nago na basenie, wśród osób lubiących przygody seks, partnerka Bruna stwierdza, że jest już trochę zakochana.
  13. A

    Spotkanie z osobą poznaną na portalach erotycznych

    Po zdjęciach publikowanych na portalach erotycznych można wywnioskować, że sylwetka faceta nie ma tam znaczenia dla bardzo wielu kobiet. A o twarz się mnie nikt nie pytał. Na portalach randkowych jest odmiennie - najważniejsza jest męska twarz, a potem sylwetka.
  14. A

    Spotkanie z osobą poznaną na portalach erotycznych

    Nie, twarz mało kto pokazuje. Robią to kobiety (też te parzyste) na profilach komercyjnych i najbardziej zdesperowani faceci. Ja bynajmniej takowym nie jestem. Cipki, pupy i fiuty są znacznie częściej pokazywane niż twarze, ale ja tego też nie pokazuję, z oczywistych względów.
  15. A

    Spotkanie z osobą poznaną na portalach erotycznych

    Wykluczam siebie, albowiem dosyć dobrze poznałem nie tylko zbiornik, ale i samego siebie. Na takich portalach decydują walory fizyczne, których mi brak. W necie mogę wydawać się nawet interesującym mężczyzną, ale jest to tylko i wyłącznie zapis binarny. ;) W realu "czar pryskał". Wiem to na...
  16. A

    Spotkanie z osobą poznaną na portalach erotycznych

    W którym miejscu przesadziłem?
  17. A

    Spotkanie z osobą poznaną na portalach erotycznych

    Byłem bliski spotkania z dwiema paniami z portalu zbiornik ale tylko jedno z tych spotkań miało mieć charakter erotyczny (miała to być "specyficzna" zabaws) . Takie portale nie są dla mnie, bo poszukuje się tam par, ewentualnie dobrze obdarzonych mężczyzn. Przęcietniaków i króciaków jest tak...
  18. A

    "Polki są łatwe"- taka jest opinia o polskich kobietach za granicą. Co wy na to?

    To bardzo znany profesor, a jego opinie znam nawet nie tyle z netu, co z wypowiedzi w audycjach radiowych i telewizyjnych. Sympatyzujących z opozycją.
  19. A

    "Polki są łatwe"- taka jest opinia o polskich kobietach za granicą. Co wy na to?

    Polacy są konserwatywni tylko deklaratywnie. Nie jest to moja opinia, ale profesora R. Markowskiego, który jest znawcą społeczeństw Europy Środkowo-Wschodniej. Być może ww. konserwatyzm w wynika ze strachu Polaków przed obcymi, innymi, przy jednoczesnym braku pewności siebie. Ale można...
  20. A

    Ktoś chętny na cyberek? :D

    Lepiej zdać się tylko na swoją wyobraźnię. Kobieta mogłaby się nawet rozczarować zdjęciem rozmówcy. A golizny w necie jest przecież mnóstwo.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry