• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Parka Lubelszczyzny

    Każdy spędza ten dzień, jak lubi lub jak musi. Nie każdy ma rodzinę, z którą chce spędzać czas wolny.
  2. A

    Granice

    Niestety nie znamy istoty starożytnych bogów, ani ich zamiarów wobec ludzkości. Starożytni bogowie władający zaawansowaną technologią to nie jest fantastyka. Dowody są na Ziemi, a być może nawet w kosmosie.
  3. A

    Parka Lubelszczyzny

    No to chyba teraz jest właśnie odpowiedni moment, bo jest dodatkowy dzień ustawowo wolny od pracy.
  4. A

    Jak brak bliskości z drugą osobą wpływa na psychikę człowieka ?

    Ludzkość nie została ukształtowana, zmodyfikowana przez "bogów" tak, aby było dla mężczyzn sprawiedliwie, po równo, według potrzeb. Nie znamy ostatecznego planu bogów. Osadzeni natomiast zasłużyli sobie na samotność, pomijając przypadki pomyłek sądowych w ustaleniu stanu faktycznego.
  5. A

    Czy masturbacja będąc w związku to coś złego ? Chodzi mi o pisanie pikantnie z innymi laskami a nie tylko oglądanie filmików. Bardzo proszę o odp

    Masturbacja to kluczowy temat na tym forum i nikt tu jeszcze masturbacji otwarcie nie potępiał. Nawet takiego długotrwałego onanizmu. Podczas stanu pandemii ludzie mają sporo wolnego czasu.
  6. A

    Granice

    Pochodzenie 10 przykazań jest zagadką. Nie można wykluczyć, że Mojżesz został oświecony podczas pobytu na statku powietrznym. Tak jak Henoch przez upadłych aniołów. Kto był w załodze tego statku? Przedstawiciele starożytnej cywilizacji (Atlanci)? Podróżnicy w czasie? Czy też ufonauci? Po...
  7. A

    Depresja na forum

    Czy depresja może być skutkiem posiadania płaskiego ciała? Czy to przypadkiem nie natura determinuje depresję u kobiet?
  8. A

    Depresja na forum

    Rosyjska kultura tu nie przeszkadza. Niewiele z tej materialnej kultury po wojnie zostało, acz jej napływ jest teraz spory, bo mnóstwo osób ze Wschodu znajduje tu swoje miejsce do życia. A jeszcze ciekawsza od kultury jest natura. Ukrainki są imho ładniejsze od większości Polek, rzadko mają małe...
  9. A

    Eksperyment - popatrz, to nic nie kosztuje

    Mnie większość kobiet się nie podoba. Kuszące są tylko te z obfitym kształtami, acz wyglądać muszą zdrowo, damsko.
  10. A

    Depresja na forum

    W Warszawie opady zazwyczaj nie są obfite, a nawet podczas gorszej pogody nie jest to miejsce depresyjne.
  11. A

    Depresja na forum

    W Warszawie tych narzekaczy jest zdecydowanie mniej. Dziś pół miasta korzystała ze słonecznej pogody, i to ma maxa. A reszta była w pracy.
  12. A

    Depresja na forum

    Niektóre kobiety chcą się tak czuć w towarzystwie chłopa. Kobiety mają bardziej rozmaite preferencje niż chłopy, pomijając oczywiście mężczyzn nieheteronormatywnych.
  13. A

    The Warsaw eve cz. 1

    Jakbym opisał swoje fantazje, pozbawione symboliki, jakiegokolwiek romantyzmu i lekkiego erotyzmu, a nacechowane naturalizmem i zwierzęcymi instynktami, to babeczki by mnie stąd chciały wyrzucić za uprzedmiotowianie kobiet. 😁
  14. A

    The Warsaw eve cz. 1

    Jeśli jest rogacz, to musi być i ktoś lepszy, brązowy. ;) W tej wieloczęściowej opowieści fantazmat (powszechnie spotykany) miał znaczenie drugorzędne. Ważniejsza była symbolika, nota bene luźno powiązana z ulanami. 😁
  15. A

    Depresja na forum

    @On1001 Dlatego zamiast wyjść na spacer, jak radzą ludzie nieobeznani z problemem, lepiej uporządkować swoje mieszkanie, miejsde pracy, swoje sprawy, swoje życie. @Halred Jestem realistą, gdyż wiem, że w życiu może być znacznie gorzej niż mam obecnie. Dlatego jestem pozytywnie nastawiony do życia.
  16. A

    Femboys - co uważacie?

    Nie spotkałem jeszcze kobiety, która chciałaby zobaczyć mnie w damskich ciuszkach(może dlatego, że mam króciutkie go peniska), a samemu się nie przebieram.
  17. A

    Depresja na forum

    A tak w temacie, chyba nie jest łatwo przyznać się do depresji na forum, na którym publikowane są co pewien czas posty wesołe posty o długotrwałej i powtarzalnej masturbacji.
  18. A

    Depresja na forum

    Przy gorszym samopoczuciu i dobrej pogodzie plaża odpada zupełnie.
  19. A

    Depresja na forum

    Warto zatem odwiedzać nowe miejsce. Oczywiście łatwo mi to napisać, bo mieszkam w stolicy, mam migawkę, mnóstwo lokalizacji do zwiedzenia... Ale czasem warto kogoś zaprosić na ten spacer.
  20. A

    Depresja na forum

    @BoomShakalaka Długich spacerów teraz nie zalecam, co innego jesienią i zimą. Spacerując, pozostajemy z myślami i obserwujemy innych ludzi, a to niewskazane przy gorszym samopoczuciu. Trzeba jednak z domu wyjść, aczkolwiek do niczego nie namawiam, bo został ogłoszony stan pandemii. Moim zdaniem...
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry