Kobiety zawsze były ciężkie w obsłudze odkąd pamiętam. Dlatego podstawą jest odpowiednie dobranie się w tej na pozór prostej kwestii.
Najgorsza opcja, to tzw " kłoda" i egoistka.
Jak ktoś pisze, o braku komunikacji w związku, to widocznie nie trafił na osoby nie komunikatywne.
Co mnie jeszcze wkurza? Brak higieny!! Jak kobieta bierze prysznic, a i tak czuć nieprzyjemny zapach.