• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Czy kobiety są łatwe?

Kobieta

PaniPe

Cichy Podglądacz
Ja wiem, że są fajne laski, które nie patrzą na kasę. Tylko problem z tym, że większość z nich już niestety jest w związkach. Takie laski nie są długo na rynku matrymonialnym, bo każdy bardziej rozgarnięty facet mając z taką do czynienia od razu się zorientuje, że trzeba ją brać.
Jest sporo takich dziewczyn, ale mężczyźni na nie nie zwracają uwagi.
 
Mężczyzna

Roger430

Erotoman
Każdy człowiek jest inaczej skonstruowany i ma inne priorytety. Na zadane przez autora pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo jest ono źle zadane. To tak jakbyśmy zapytali czy "każdy facet to świnia" albo " czy każdy czerwony samochód jest szybszy od innych".
 
Kobieta

SexParaWawa

Seks Praktykant
Czy kobiety są łatwe? Są i nie są, wszystko zależy dla kogo. A co myślicie o takiej żonce - ja bym chciał mieć tak otwartą żonę - kurwiszonka i można by wtedy stworzyć regularny czworokąt, trójkąt lub pięciokąt....

 
Kobieta

missprostitute

Podrywacz
Czy kobiety są łatwe? Są i nie są, wszystko zależy dla kogo. A co myślicie o takiej żonce - ja bym chciał mieć tak otwartą żonę - kurwiszonka i można by wtedy stworzyć regularny czworokąt, trójkąt lub pięciokąt....

Lol. Otwarta żonka a pojebana intrygantka to chyba dwie różne sprawy jednak xd ciekawe czy żyli razem długo i szczęśliwie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry