• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Czy jeśli facet dojdzie za szybko, to warto „dokończyć” w inny sposób?

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
@husarAli123 mogę pożyczyć Twojego gifa, żeby mu tu odpowiedzieć nim teraz?




Naprawdę nie chcę być niemiła…(ale przygotuj się na wszelki wypadek😂), lecz jakoś dziwnym trafem jest mi mniej niedobrze jak role są odwrócone😆🤭
domyślam się, po każdej stronie są te czarne owce, jedyne co mogę Ci powiedzieć, to to, ze ciężko sie zakładało gacie na swój tyłek i dygidonga w pełnym wzwodzie :ROFLMAO:
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Mężczyzna

elomelo1

Nowicjusz
Niech tak dalej robią to partnerki ich bardzo szybko wymienią na takich którzy zadbają też o ich potrzeby ;)
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Ja potrafię nawet w trakcie bzykania zrobić przerwę żeby móc więcej i zacząć zabawiać się paluszkami jak już dojdzie to zaczyna się bzykanie od nowa i w zależności od sytuacji można to powtarzać ile się da rady .
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry