• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdradziłam męża

Mężczyzna

BywaTwardy33

Cichy Podglądacz
Dzirwczyne, którą chyba jako jedyna, oprócz tego że fizycznie mnie pociągła to jeszcze uczucia 'wyzsze', jakas chemia miedzy nami była, to zdradziłem dwa razy, wybaczyła ale trzeciej już nie, bardzo szybko znalazl się pocieszyciel, nawet ślub planowali, wiem bo poznalem chlopa, przeszłyśmy z ex nie na wojenna ścieżkę z żalami tylko naturalnie wyszło że po czasie zapomnieliśmy i dobrze wyszło bo ona była z nim happy, ja mogłem sypiać z kim chciałem aż material lepszy wyszukam. Nawet jej radziłem w sprawach łóżkowych jak troche im ogień przygasł, za późno się zgłosiła bo chlop pochodził z innego miasta, 2 h drogi, jak jeździł sam do domu, to się okazało że nie do rodziców tylko miał dupę na boku, nawet kawalerkę wynajął żeby tam ją bzykać, tylko bzykać bo to ponoć jakaś dziunia wylaszczona ale malo lotna. Standardowo, zaręczony z jedną, ale jak poruchać to czemu nie dwie 😸
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Tzn. na pewno doszło do zdrady i wiem że to nie dobrze ale pierwszy raz w zyciu mam wyrzuty sumienia przez to a tylko jedna osoba tu stanela w mojej obronie.
Zawsze ludzie będą innych oceniać w lepszy i gorszy sposób. Taka natura ludzi. Nie przejmuj się.

Fakt może niezbyt dobry krok zrobiłaś, ale czemu to było podyktowane. Z niczego się to nie bierze. Być może mąż nie zadowala cie na tyle ile potrzebujesz. Jak się ma dobry obiad w domu to się nie idzie na miasto jeść - prawda?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry