• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdrada dziewczyny na której mi zależy.

Status
Zamknięty.

Saveey

Cichy Podglądacz
Witajcie! Przeglądałem forum i widzę, że chyba podobnego tematu nie ma.
Mam 23 lata i spotykam się ze swoją dziewczyną już od ponad 3 lat. Na początku było fajnie po pół roku zaczęliśmy uprawiać seks. Robiliśmy to dość często z obopólną przyjemnością. Teraz moja dziewczyna wkręciła się w ruch kościelny i stała się nieco zdewociała. Żadnego seksu, nawet dotykania, jeśli śpimy razem to nawet pod oddzielną pościelą. Teraz ona chce czekać do ślubu, żeby móc wrócić do współżycia. Niestety nie podjęła tej decyzji ze mną. Ja natomiast jak to facet - potrzebuję fizyczności. Co raz częściej zastanawiam się nad zdradą. Nad znalezieniem sobie po prostu dziewczyny która mogłaby mnie jedynie zaspokajać fizycznie. Uważacie, że jestem świnią i nie potrafię uszanować decyzji drugiej połówki? Co zrobilibyście w mojej sytuacji?
 

BsOL

Cichy Podglądacz
Brak rozmowy w związku jest poważnym problemem.

Zanim przeczytasz to co napisałem do Ciebie, odpowiedz sobie na pytanie, czy rozmawiasz ze swoją szczerze i czy nie macie jakiś tematów tabu?
Chodzi mi tutaj o rozmowę np. po seksie (kiedy go jeszcze uprawialiście) albo po pieszczotach. Czy np. leżeliście razem i mówiliście sobie, co wam się podobało, co można by zmienić czy poprawić?
Jeśli nie to nic strasznego, nigdy nie jest za późno.

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie za dużo rozmawiacie ze sobą, jeśli chodzi o ciało. Powinieneś jej powiedzieć, że jako facet potrzebujesz bliskości fizycznej i zaspokojenia.
Jej błąd polega na tym, że zamiast skonsultować się z Tobą, po prostu "odcięła Ci przyjemność".

Udany seks, bliskość fizyczna i wynikająca z nich satysfakcja umacnia więź między dwójką ludzi. Brak bliskości, zrozumienia i akceptacji, który często pojawia się poprzez brak rozmowy prowadzi do niezadowolenia z pożycia. Jesteś właśnie w takiej sytuacji, nie rozmawiacie ze sobą o potrzebach, przez co Ty cierpisz, poprzez brak zaspokojenia.

Radzę z nią szczerze porozmawiać o potrzebach, ale delikatnie, nie naciskaj jej. Może to być trudne dla Ciebie, ale szczerość i otwartość w sprawach łóżkowych to jedyna droga do udanego związku.

Takie jest moje zdanie, jeśli nie zgadzasz się z czymś, co ja napisałem lub masz jakieś pytania, po prostu napisz, pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Zdrada (nie)kontrolowana Seks 2
Michal29 Zdrada Seks 18
P Zdrada kontrolowana Fantazje erotyczne 4
Michal29 Zdrada Seks 41
S *Zdrada* Potęga terapii Opowiadania erotyczne 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry