• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uwielbiam mieć coś w tyłeczku - wy też?

Mężczyzna

suka.pani

Cichy Podglądacz
A to ja dzisiaj testuje podobnej szerokości, tylko koło 40cm długości, weszło prawie całe, ale czuć jak jelito przestawia, i czuć je mocno jak się ręką na brzuch najedzie. Uwielbiam to uczucie jak przez skórę brzucha widać albo czuć chociaż to co jest w środku.
Szczerze wole grubość, chętnie spróbował bym czegoś szerszego. Moja Pani za miesiąc przyjedzie i ma dla mnie podobno niespodziankę.
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Szczerze wole grubość, chętnie spróbował bym czegoś szerszego. Moja Pani za miesiąc przyjedzie i ma dla mnie podobno niespodziankę.
A ja właśnie nie lubię za bardzo w szerokość iść, za to uwielbiam eksplorować tak zwane "głebokie wody", muszę teraz znów kupić coś dłuższego, bo kulki analne 58cm już się dla mnie trochę nudne i krótkie zrobiły
 
Mężczyzna

mojasuka

Cichy Podglądacz
A jak udawaje Ci się tak głębokie tereny odkrywać? Trening? Rozciąganie? Chciałbym też popróbować na mojej połówce i na sobie rozwinąć głębie możliwości...
 
Mężczyzna

duzu96

Podrywacz
Ja zawsze coś mam w odbycie.
Szkoda ze linki są już nie aktywne
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ja zawsze coś mam w odbycie.
Fajny jest ten metalowy korek, chociaż trochę niewyraźnie go widać na zdjęciach. Da się go nosić dłuższy czas?
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
A ja dzisiaj od rana funkcjonuję z koreczkiem 💎 Chyba muszę pomyśleć o większym, bo coraz mniej go czuję 🤔
 
  • Love
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry