• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uwielbiam mieć coś w tyłeczku - wy też?

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Oczywiście że się spotykamy, na tyle często jak się da. Jesteśmy że sobą już od 4 lat. Za miesiąc przyjedzie do mnie na dwa tygodnie i mam nadzieję że wiele z fantazji będzie chciała wprowadzić w życie. Uwielbiam ją jednak też za to że potrafi mimo odległości sprawić że nie mam nic do powiedzenia a mogę tylko jej grzecznie służyć.
Mam nadzieję, że opowiesz trochę o tych spełnionych fantazjach 😀 Uwielbiam kobiecą dominację. A próbowaliście feminizacji?
 
Mężczyzna

suka.pani

Cichy Podglądacz
Mam nadzieję, że opowiesz trochę o tych spełnionych fantazjach 😀 Uwielbiam kobiecą dominację. A próbowaliście feminizacji?
Ze spełnionych to zdecydowanie jak pieprzy mnie tym wielkim dildo, na początku nie sądziłem że we mnie wejdzie, ale okazało się bardzo przyjemne. Co do feminizacji to wczoraj kazała mi zrobić sobie pełny makijaż, lubi jak zakładam seksowna kobiecą bieliznę, obroże i szpilki.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
na początku nie sądziłem że we mnie wejdzie
"Jak się popieści, to wszystko się zmieści". :)
Na kanale Sekielskich na YT był wywiad z dominą, która mówiła, że był kiedyś u niej klient, który był "analnym prawiczkiem", a jednak gdy na sesji "rozdziewiczyliśmy mu dupkę" (jak to określiła), to na tej samej sesji rozluźnił się tak, że ona zrobiła mu jeszcze fisting - i że dało radę.
Czyli że wszystko jest kwestią rozluźnienia.

Inna domina z kolei zamieściła w sieci nagranie, jak swojemu uległemu wsadza do odbytu dynię (taką w kształcie kabaczka, być może piżmową, na pewno nie zwyczajną). I jakimś cudem też się zmieściło, choć z trudem.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ze spełnionych to zdecydowanie jak pieprzy mnie tym wielkim dildo, na początku nie sądziłem że we mnie wejdzie, ale okazało się bardzo przyjemne. Co do feminizacji to wczoraj kazała mi zrobić sobie pełny makijaż, lubi jak zakładam seksowna kobiecą bieliznę, obroże i szpilki.
To jedna z moich fantazji, żeby żona przeleciała mnie straponem, najlepiej gdy jestem ubrany w damskie ciuszki.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
"Jak się popieści, to wszystko się zmieści". :)
Na kanale Sekielskich na YT był wywiad z dominą, która mówiła, że był kiedyś u niej klient, który był "analnym prawiczkiem", a jednak gdy na sesji "rozdziewiczyliśmy mu dupkę" (jak to określiła), to na tej samej sesji rozluźnił się tak, że ona zrobiła mu jeszcze fisting - i że dało radę.
Czyli że wszystko jest kwestią rozluźnienia.

Inna domina z kolei zamieściła w sieci nagranie, jak swojemu uległemu wsadza do odbytu dynię (taką w kształcie kabaczka, być może piżmową, na pewno nie zwyczajną). I jakimś cudem też się zmieściło, choć z trudem.
Fisting zrobiony damską dłonią - piszę się w ciemno 😋
 
Mężczyzna

suka.pani

Cichy Podglądacz
Zdecydowanie polecam i z mojego doświadczenia wole jak średnica jest większa, może na początku to przeraża ale gdy się człowiek przyzwyczai to odczucia są przyjemniejsze. Mały rozmiar w moim przypadku nie trafią tam gdzie trzeba. Z przebierankami u nas ewoluowało trochę w tym kierunku i bardzo mi się tak podoba.
 
Mężczyzna

duzu96

Podrywacz
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
25 długości (22 użytkowe) i 5 cm średnica.
A to ja dzisiaj testuje podobnej szerokości, tylko koło 40cm długości, weszło prawie całe, ale czuć jak jelito przestawia, i czuć je mocno jak się ręką na brzuch najedzie. Uwielbiam to uczucie jak przez skórę brzucha widać albo czuć chociaż to co jest w środku.
 
  • Wow
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry