• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Trójkąt, moja mnie namawia...

Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Często fantazjujemy o trójkącie lub większym gronie podczas seksu. Mega mnie to kręci, ale po wszystkim nie wyobrażam sobie tego jednak.

Moja wczoraj powiedziała mi, żebyśmy skończyli tylko gadać, ona ma fantazję, chce bym ją rżnął, a innemu zrobi w tym czasie loda...

Nie jestem fanem cucold, jestem raczej samiec alfa, może mnie to kręci podczas seksu, ale po lub przed w ogóle nie. Nie chodzi o zazdrość, ale moja jest tylko moja...

Hmm co sądzicie ?
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
NIe wiem nad czym sie tu zastanawiac:) Zgodz sie, niech znajdzie kandydata a po wszystkim - ona powinna sie zgodzic na trojkat z laska! Wiec najpierw troche sie pomeczysz a potem dostaniesz dwie dupki do zabawy. W koncu mamy rownouprawnienie...
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Jeśli i tak się zastanawiasz nad sensem Waszego bycia razem, nic nie tracisz próbując. Przeżyjesz coś nowego, może Ci się spodoba? Jeśli nie, zawsze to jakieś doświadczenie 😉 choć na Twoim miejscu negocjowałbym podwójną akcję, pierwszy raz z +1M i drugi raz z +1K.
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Jeśli i tak się zastanawiasz nad sensem Waszego bycia razem, nic nie tracisz próbując. Przeżyjesz coś nowego, może Ci się spodoba? Jeśli nie, zawsze to jakieś doświadczenie 😉 choć na Twoim miejscu negocjowałbym podwójną akcję, pierwszy raz z +1M i drugi raz z +1K.
Ja już mam takie akcje za sobą, ale z inną partnerką.
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
To jej powiedz że z innymi miałeś akcje ale z nią tego nie widzisz, że ty sobie możesz używać a ona nie. Poza tym gratulować samozachwytu 👍🏻
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
To jej powiedz że z innymi miałeś akcje ale z nią tego nie widzisz, że ty sobie możesz używać a ona nie. Poza tym gratulować samozachwytu 👍🏻
Miałem 10 lat wstecz. Od 5 jesteśmy razem i tu są uczucia. Nie używam obecnie i nie widzę tego po prostu, to złe, że zostaje to tylko w sferze fantazji ?
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Ciekaw jestem jak ta historia się dalej potoczyła. Jeżeli autor tego postu podjął decyzję, to fajnie by było o tym napisać. Kończ co zacząłeś, wać Pan😉
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry