• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Temat intymny

Kobieta

Magdaa96

Cichy Podglądacz
Znacie jakiś sposób, ostatnio zaczęłam dużo ćwiczyć tak w domu , jem zdrowo aczkolwiek staram się no ale mam zatwardzenia często . Zamówiłam sobie błonnik, i pijam dużo wody mineralnej.. ale to nie wiem sama czy pomoże . Co polecacie??
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Do najbardziej lubianych i znanych zalicza się koper włoski, kminek, szałwię i miętę. Napar z połowy lub jednej łyżeczki zioła zalewa się wrzątkiem i odstawia pod przykryciem na około 15 minut. Po przecedzeniu, napar można popijać w ciągu dnia. Mnie pomagały Pozdrawiam 🥀
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Zamówiłam sobie błonnik
Tzn.?
Przecież błonnik jest naturalnie zawarty w owocach i warzywach - to powinno samo w sobie pomóc na zaparcia.
Pomocne jest tu też picie kefiru lub jedzenie jogurtu naturalnego, wpływa pozytywnie na perystaltykę jelit.
Osobiście codziennie jem kilka jabłek i marchewek, regularnie jadam też buraki, do tego kilka razy w tygodniu jadam jogurty naturalne - i nie mam żadnych problemów z zaparciami.
Dodam, że nie jadam białego pieczywa ani podobnych "pustych kalorii".
Zbilansowana, zdrowa dieta jest najlepszym remedium na zaparcia.
Picie wody oczywiście też jest ważne.
A suplementy diety należy traktować jako ostateczność, poza witaminą D. I może też witaminą B12 i cynkiem u wegan.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry