• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lolita - kontrowersyjny temat

Mężczyzna

TrueAssLover

Nowicjusz
Z góry proszę o trzymacie emocji na wodzy.

W książce Lolita miała zaledwie 12 lat.
W filmie już 14, zapewne reżyser tak zdecydował, żeby uniknąć zbyt dużego skandalu.

Co sądzicie o fantazjach niektórych facetów skierowanych na dziewczęta we wczesnym okresie dojrzewania?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
A wyobraź sobie, że poznajesz taką, ile dałbyś lat?
dxKPQlu.jpeg
 
Mężczyzna

SlawekBi

Cichy Podglądacz
Czasem życie zaskakuje, bo czternastki wyglądają jak dziewiętnastki, a dziewiętnastki starają się wyglądać jak czternastki :)
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Czasem życie zaskakuje, bo czternastki wyglądają jak dziewiętnastki, a dziewiętnastki starają się wyglądać jak czternastki :)
19 latki starają się wyglądać jak 14 latki? Co ty pieprzysz. 19/20 lat to w dalszym ciągu młoda dziewczyna 🙈 Jeśli takie masz myślenie to ja nie wiem co ci w tym głupim łbie siedzi.
 
Mężczyzna

BywaTwardy33

Cichy Podglądacz
Z góry proszę o trzymacie emocji na wodzy.

W książce Lolita miała zaledwie 12 lat.
W filmie już 14, zapewne reżyser tak zdecydował, żeby uniknąć zbyt dużego skandalu.

Co sądzicie o fantazjach niektórych facetów skierowanych na dziewczęta we wczesnym okresie dojrzewania?
fantazjują tacy którzy albo w tym samym wieku byli zakompleksioni i wstydzili się dziewczyn (mi pierwszego loda robila kolezanka z klasy, 15-16, daleko od ideału.. :)
Albo są zboczeni..i mega mega zakompkeksieni bo chcą dupczyc malolaty co glupie dają dupy kto je z bajeruje. Niech 12 dupczą się z 14,ok.
Ja, 23, na jakieś imprezie u kumpla, przypadkowo trochę, bo znalem go od lat ale jakoś dopiero na studiach się spiknelismy, mówi wpadaj bedzie impra... To wieczorem wpadelm.. w mieszkanku muzyczna ciemno, większość liże się po katach, ja na balkon fajeczka piwko..mówię sobie wypije i spadam, się spoznilem.. I podeszla do mnie panieneczka, młoda była ale zrobiona.. mówiła że chce się zabawić bo z małej miejscowosci.. itp itd, kolezankic jejnopowiadaly i ona też chce... poszliśmy w ciemne mniejsce, zaczęła rozpinać spodnie moje, nie szlo jej, pomogłem, łapie za kutasa mocno.. spoko.. Wsadziłem rękę pod sukienkę, majteczki mokre ociekajace... Odsuwam i dotykam ją, bardzo bardzo gładka skóra.. Coś nie pasowalo mi i pytam ile ma lat, ona ze 14. Przestałem ziomem utrzymawać kontakty.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry