• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Świntuszenie w czasie sexu

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
pkt 2 - jak najbardziej. Jeszcze nie bylo okazji z obca osoba ale mysle ze w wakacje sie w koncu uda zrealizowac jakies sexy w plenerze i moze trafimy na jakiegos zapalonego koniobija.
pkt 1 - kogo to nie kreci? od takich niewinnych jak ¨spusc sie na mnie¨, ¨zalej mnie¨, ¨dojdz mi na twarz¨ poprzez ostrzejsze ¨chcesz patrzec jak rucham innego?¨ ¨a co jak mu dam bez gumki i wystrzeli we mnie? bedziesz chcial mi wlozyc w taka zalana cipke?¨ po juz absolutne hardkory jak np wczoraj, kiedy ja bylem w niej a ona zdawala mi relacje z sexu z kochankiem z ktorego wlasnie wrocila.
 

Danio100

Nowicjusz
Ja lubię mówić że - zaraz ja wypieprzymy i że musi nas zadowolić, że zaraz wejdzie w nią nowy kutas. Czy chce go poczuć? Zaraz ostro cię wyrucha. Masz być naszą suczką.
 

Danio100

Nowicjusz
Co lubią usłyszeć Panie w łóżku na temat że jest z nami jeszcze jedna kobieta.
Ze ona zaraz wyliżę wasza cipkę czy bardziej że mój kutas wejdzie zaraz w jej cipkę a ty będziesz mogła temu się przyglądać a spuszczę die w nią to dam ci swojego kutasa do ust żebyś mogła poczuć smak jej cipki. Co was panie bardziej kręci?
 

Kogucik69

Podrywacz
Gdy moja partnerka ujeżdżasz mnie lubię mówić do niej : rżnij swojego misiaka, mocno, szybko tak jak lubisz. Ależ to na nią działa 🙉🙉 widzę jak zbliża się Mega orgazm ❤️❤️
 
Mężczyzna

PerwersPiss

Cichy Podglądacz
a i jeszcze takie które też bardzo lubię, kładzie się na plecach rozkłada nogi, rozciąga cipkę i mówi: wsadź mi go rozjeb moją pizdę swoim kutasem chcę być rozjebana na maksa
Fajną masz żonkę, też lubie tak świntuszyc ostro z partnerką. Wyzywać ją że jest dziwką, suką kurwą, puszczalską szmatą, że zaraz ją wyjebie w tą mokrą pizdę, a ona też tak mówi do mnie, wulgarnie i ostro.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry