• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Śmietnik po seksie

Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Mam pytanko czy wy też zostawiacie po zabawach opakowania po gumkach i inne śmieci ludziom na działkach? Co się przejdę za ogrodzenie to zbieram śmieci, nie każdy ma fetysz zbierania takich pozostałości 😡. Apeluje o zbieranie takich rzeczy po sobie, ja rozumiem, że alkohol spontan itp, ale ludziom zostawiacie śmietnik. Wyszedłem sobie na spacer i znów to samo.
 
Mężczyzna

Krismanblu

Cichy Podglądacz
Mam pytanko czy wy też zostawiacie po zabawach opakowania po gumkach i inne śmieci ludziom na działkach? Co się przejdę za ogrodzenie to zbieram śmieci, nie każdy ma fetysz zbierania takich pozostałości 😡. Apeluje o zbieranie takich rzeczy po sobie, ja rozumiem, że alkohol spontan itp, ale ludziom zostawiacie śmietnik. Wyszedłem sobie na spacer i znów to samo.
A po co oni gumki uzywaja, przeciez zadnej przyjemnosci nie ma. Ja nie uzywam wiec nie smiece😁
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Nic takiego nie widzę na działkach🤭
Ale na stoliku nocnym? Nie ma prawa leżeć i się przypominać😜(opakowanie znaczy)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Image

Erotoman
Mam pytanko czy wy też zostawiacie po zabawach opakowania po gumkach i inne śmieci ludziom na działkach? Co się przejdę za ogrodzenie to zbieram śmieci, nie każdy ma fetysz zbierania takich pozostałości 😡. Apeluje o zbieranie takich rzeczy po sobie, ja rozumiem, że alkohol spontan itp, ale ludziom zostawiacie śmietnik. Wyszedłem sobie na spacer i znów to samo.
Może w ten sposób chcą stymulować do wzrostu trawę i roślinki. W końcu sperma jest życiodajna :D
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Nie wspomnę o petach, jedziesz samochodem i widzisz że ktoś ćmi w środku ale popiół i resztę wywali za okno 😡
 
Mężczyzna

Amant1971

Cichy Podglądacz
Mam pytanko czy wy też zostawiacie po zabawach opakowania po gumkach i inne śmieci ludziom na działkach? Co się przejdę za ogrodzenie to zbieram śmieci, nie każdy ma fetysz zbierania takich pozostałości 😡. Apeluje o zbieranie takich rzeczy po sobie, ja rozumiem, że alkohol spontan itp, ale ludziom zostawiacie śmietnik. Wyszedłem sobie na spacer i znów to samo.
Ah ta młodzież w tych czasach... sex w prezerwatywie to jak lizanie lizaka przez szybe, co z ta młodzież nie tak? Hehe o dystans prosze
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry