• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w miejscu publicznym

Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
ostatnio byłem z żoną na długich wakacjach na gorących równikowych wyspach, było tak gorąco że tam pozwalała sobie na chodzenie bez stanika, kilka razy namówiłem ją żeby szła bez majtek np. na hotelowe śniadanie, na zakupy- miała tylko sukieneczkę ;).

Gopro nagrywałem kilka ujęć, np jak szybki flash robi i widać jej dupeczkę pod sukienką,

ale jednego wieczoru poszliśmy z drinkami na plażę, kilka metrów od promenady która co jakiś czas była jeszcze uczęszczana przez ludzi wracających do swoich hoteli na mniej oświetlonej części wyspy.
Leżeliśmy na leżakach, za nami palma a za nią już ta promenada, także niby trochę schowani byliśmy, ale tak nie do końca ;D

Była około 22-23,
Zdjąłem spodenki, założyłem gumkę żeby nie musieć później sprzątać lub łapać w chusteczkę,
zwaliła mi rączką, a ja mając prosty dostęp do jej cipeczki mogłem ją jednocześnie strzepać ;) Było wspaniale, z pięknym widokiem na oświetlone morze :)
 
Kobieta

TylkoMy

Nowicjusz
ostatnio byłem z żoną na długich wakacjach na gorących równikowych wyspach, było tak gorąco że tam pozwalała sobie na chodzenie bez stanika, kilka razy namówiłem ją żeby szła bez majtek np. na hotelowe śniadanie, na zakupy- miała tylko sukieneczkę ;).

Gopro nagrywałem kilka ujęć, np jak szybki flash robi i widać jej dupeczkę pod sukienką,

ale jednego wieczoru poszliśmy z drinkami na plażę, kilka metrów od promenady która co jakiś czas była jeszcze uczęszczana przez ludzi wracających do swoich hoteli na mniej oświetlonej części wyspy.
Leżeliśmy na leżakach, za nami palma a za nią już ta promenada, także niby trochę schowani byliśmy, ale tak nie do końca ;D

Była około 22-23,
Zdjąłem spodenki, założyłem gumkę żeby nie musieć później sprzątać lub łapać w chusteczkę,
zwaliła mi rączką, a ja mając prosty dostęp do jej cipeczki mogłem ją jednocześnie strzepać ;) Było wspaniale, z pięknym widokiem na oświetlone morze :)

Fantazje erotyczne o niegrzecznych zabawach w miejscu publicznym to kolejny klasyk męskiej wyobraźni. Podniecająca jest już sama wizja zbliżenia w miejscu innym niż własna sypialnia, a jeżeli dodamy do tego możliwe ryzyko nakrycia przez przypadkowe osoby, robi się naprawdę gorąco. Fantazjujemy o zbliżeniu w windzie (chyba każdy facet choć raz wyobrażał sobie namiętną sytuację w dźwigu, który utknął między piętrami), na plaży, w lesie, w kinie, w samochodzie lub po prostu gdzieś w zaciemnionym zaułku miejskich ulic. To jedna z najgorętszych męskich fantazji, która poniekąd wyraża bunt przeciw przyjętym normom społecznym. Zanim zdecydujesz się zrealizować tę fantazję, pamiętaj jednak, że nieobyczajowe zachowanie w miejscu publicznym jest nielegalne. Warto mieć to na uwadze, bo konsekwencje mogą być nieprzyjemne.
Co jakiś czas z moją siostrą i jej partnerem organizujemy sobie wspólne wyjścia na kawę. We czwórkę. Regułą jest, że kobiety mają być ubrane seksownie, kusząco. Rozmawiamy sobie wtedy o wszystkim, ale wisienką na torcie jest erotyka. Na bank wiemy, że dwójkami wylądujemy w toalecie. Z uśmiechami patrzymy po sobie kto pierwszy.
W miniony weekend tak było. Przed wyjściem z domu mąż powiedział mi bym nie zakładała majteczek. Gdy dojechaliśmy na miejsce i wysiedliśmy z samochodu odwrócił mnie i od tyłu wsunął we mnie zabawkę. Lush? Zapytałam. Tak, dziś wygramy przez nokaut. Uśmiechałam się. Domyślałam się, że jak temat "wjedzie na stół" to on sięgnie do kieszeni po telefon. Nie myliłam się. Gadka i śmiechy. Mój Kochany pościł do mnie oczko i... WOW! Tamci widzieli moją reakcję. Wiedzieli o co chodzi. Rozmawialiśmy. Siostra, którą jakiś czas temu powiedziała, że na takie zabawy ona się nie pisze teraz zmieniła zdanie. Też tak chcę. Rzekła 😁
Po jakimś czasie mąż zdecydował się na szybszy i mocniejszy program. O kur..a ! Co mam zrobić? Zapytałam. Trysnąć pod stołem, wyjąć z siebie jajeczko i wziąć Ciebie za rękę i pójść byś mi zrobił dobrze?
Nie wyjmuj. Powiedział. Idź do łazienki. Pójdę za Tobą.
Tak też było. Idąc czułam jak cały czas drży we mnie. Wibruje. Mąż przycisnął mnie do ściany. Wyjął ze mnie zabawkę i szybkim ruchem wsunął we mnie paluszki. Kilka sekund i doszłam. Moment i on był we mnie. Co Ty kurwa... O ja ... Znów doszłam. Klękaj. Zerżnął moje migdałki i....mniam.

Musiałam się trochę ogarnąć przed wyjściem. Mąż już wyszedł. Gdy wróciłam siostra powiedziała: dziś nie będę Ci zazdrościć. Oni poszli do łazienki.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Co jakiś czas z moją siostrą i jej partnerem organizujemy sobie wspólne wyjścia na kawę. We czwórkę. Regułą jest, że kobiety mają być ubrane seksownie, kusząco. Rozmawiamy sobie wtedy o wszystkim, ale wisienką na torcie jest erotyka. Na bank wiemy, że dwójkami wylądujemy w toalecie. Z uśmiechami patrzymy po sobie kto pierwszy.
W miniony weekend tak było. Przed wyjściem z domu mąż powiedział mi bym nie zakładała majteczek. Gdy dojechaliśmy na miejsce i wysiedliśmy z samochodu odwrócił mnie i od tyłu wsunął we mnie zabawkę. Lush? Zapytałam. Tak, dziś wygramy przez nokaut. Uśmiechałam się. Domyślałam się, że jak temat "wjedzie na stół" to on sięgnie do kieszeni po telefon. Nie myliłam się. Gadka i śmiechy. Mój Kochany pościł do mnie oczko i... WOW! Tamci widzieli moją reakcję. Wiedzieli o co chodzi. Rozmawialiśmy. Siostra, którą jakiś czas temu powiedziała, że na takie zabawy ona się nie pisze teraz zmieniła zdanie. Też tak chcę. Rzekła 😁
Po jakimś czasie mąż zdecydował się na szybszy i mocniejszy program. O kur..a ! Co mam zrobić? Zapytałam. Trysnąć pod stołem, wyjąć z siebie jajeczko i wziąć Ciebie za rękę i pójść byś mi i robił dobrze?
Nie wyjmuj. Powiedział. Idź do łazienki. Pójdę za Tobą.
Tak też było. Idąc czułam jak cały czas drży we mnie. Mąż przycisnął mnie do ściany. Wyjął ze mnie zabawkę i szybkim ruchem wsunął we mnie paluszki. Kilka sekund i doszłam. Moment i on był we mnie. Ci Ty kurwa... O ja ... Znów doszłam. Klękaj. Zerżnął moje migdałki i....mniam.

Musiałam się trochę ogarnąć przed wyjściem. Mąż już wyszedł. Gdy wróciłam siostra powiedziała: dziś nie będę Ci zazdrościć. Oni poszli do łazienki.
Ekscytujące opowiadanko o seksie w miejscu publicznym........bez zbędnych afer;)
 
Mężczyzna

krestonik

Cichy Podglądacz
Dawno to było, człowiek im starszy tym ostrożniejszy :p . Miejsce - polana w nadmorskim lasku, nieopodal ścieżki prowadzącej na plażę. Do plaży jeszcze jakieś 500m tak więc ruch bywa, ale raczej rano i po południ jak ludzie idą lub wracają z plaży. Znaleźliśmy się tam koło południa, pewna dziewczyna i ja. Rzuciliśmy koc na ziemię, usiedliśmy by odpocząć. Na początku tylko się całowaliśmy. W pewnym momencie Ania wsunęła rękę w moje spodenki z zaczęła mnie pieścić. Bardzo mnie ta sytuacja podnieciła. Położyłem się na plecach, Ania usiadła na mnie. Zsunąłem spodenki tylko na tyle by uwolnić mojego członka, a Ania wykorzystała sytuację, odsunęła majteczki i się na mnie nadziała. Dla postronnych niby nic się nie działo na pierwszy rzut oka bo całość zasłaniała, przynajmniej początkowo zwiewna sukienka dziewczyny. Jednak później jak pozbyłem się tshirta i zsunąłem górę sukienki tak by mieć dostęp do piersi nikt nie miał wątpliwości co się dzieje. Kochaliśmy się tak do obopólnego spełnienia. Na tamten czas nie myśleliśmy o konsekwencjach, że ktoś nas przyłapie. Teraz jak o tym myślę to... chętnie bym powtórzył taką akcję
 
Kobieta

TylkoMy

Nowicjusz
Może nie sex w 100%, bo na odległość. Od czasu do czasu bawimy się tak. Wystarczy użyć zabawek sterowanych aplikacją. Różne jajeczka, pierścienie, zaciski na sutki mają taką możliwość. Jest zajefajnie, gdy on jeszcze w pracy i wie, że może się mną pobawić poprzez smartfon.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Seks w miejscu publicznym Fetysze i perwersje 182
A Seks na plaży, wyrzuty sumienia Seks 6
K Spotkania na seks Ogłoszenia 0
anaerto Miesiączka I seks Seks 20
anaerto Seks w ciąży Seks 5

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry