• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rimming, czyli lizanie odbytu. Co o tym sądzicie?

Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Oczywiście, że lizania tyłeczka jest super. Bardzo mnie to podnieca I bardzo to lubię. Lubię jak kobieta jest po całym dniu i najpierw przez majteczki wącham jej cipki i tyłeczek. Następnie ściągam majtki i wącham bezpośrednio, sam zapach tyłeczka powoduje, że od razu mi staje. Potem zaczynam lizanie i wsadzanie języczka w tyłeczek. Zapach tyłeczka mojej żony po całym dniu jest dla mnie mega podniecający. Podczas seksu też pieszcze jej druga dziurka i czasem wącham palce by bardziej się podniecić.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Uwielbiam ponad wszystkie pieszczoty. Minetka mogłaby się dla mnie schować przy rimmingu. Bardzo chętnie się też rewanżuję przy równoczesnym ssaniu fiuta i jajek. Lubię jak facet nie wstydzi się, że ma ochotę na rimming i nawet sam mnie na siebie nakieruje, wykorzysta mnie w tym celu. Co ja poradzę, że mnie to nakręca niemożliwie.
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Uwielbiam ponad wszystkie pieszczoty. Minetka mogłaby się dla mnie schować przy rimmingu. Bardzo chętnie się też rewanżuję przy równoczesnym ssaniu fiuta i jajek. Lubię jak facet nie wstydzi się, że ma ochotę na rimming i nawet sam mnie na siebie nakieruje, wykorzysta mnie w tym celu. Co ja poradzę, że mnie to nakręca niemożliwie.
Taka kobieta to skarb
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Lubię bardzo w obie strony. Warunek to zero owłosienia i kąpiel ;)
Przez lizanie cipki nie mam orgazmu ale od lizania tyłka i owszem. Zdecydowanie wolę rimming
Orgazm od lizania tyłeczka? Szczerze mówiąc, nie spotkałem się z czymś takim. Jakby moja partnerka doszła w trakcie takich pieszczot, to chyba i ja bym momentalnie odjechał.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Rimming, czyli moja pasja! Ogłoszenia 1
L Dziewczyny lubicie Rimming Seks 0
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
dessi1979 Rimming. Uwielbiam. Seks 0
J Rimming Fetysze i perwersje 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry