• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rimming

Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Ja osobiście to lubię... Ale mam wątpliwości czy kobiety to lubią....wiadomo do tego trzeba się przygotować i robię to tylko wtedy kiedy tak jest :)
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Czy są panie, które uwielbiają robić swoim facetom rimming ?

Czy ktoś przezwyciężył tabu próbował tej rozkoszy ?
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Ja lubie lizać tyłeczek swojej, na początku była sceptycznie nastawiona do tego, ale teraz nawet jej się spodobało. Nie wiem czy inne panie lubią być lizane
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja swojej nie pozwalam, mam takie przekonanie, że nie i koniec.
Ale przygodne panny jak chcą to niech się tam zabawiają.

Najbardziej jednak mi się podoba jak panna pieści językiem jądra, zjeżdża powoli coraz głębiej ale nie dociera do odbytu. Między jądrami a odbytem mam chyba punkt G 🙃
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Ja swojej nie pozwalam, mam takie przekonanie, że nie i koniec.
Ale przygodne panny jak chcą to niech się tam zabawiają.

Najbardziej jednak mi się podoba jak panna pieści językiem jądra, zjeżdża powoli coraz głębiej ale nie dociera do odbytu. Między jądrami a odbytem mam chyba punkt G 🙃
Mam podobnie z tym że czasami delikatnie dotyka językiem odbytu . Zajebiste uczucie !
 
Mężczyzna

grzesio87

Cichy Podglądacz
Ja zawsze po lizaniu cipki mojej żony zajmuje się lizaniem pupy. Ma piękna dziurkę, której ciężko się oprzeć. Mogę to robić beż końca.
 
Mężczyzna

Ipkiss

Cichy Podglądacz
Kocham wylizywać żonce dogłębnie "kakałko". Zajebiście jest jak się tak wypina w pozycji na pieska, pręży i napiera na mój język 😍 Fajnie też wyjść w trakcie anala, jak jest już rozluźniona i łatwiej wsadzić język głębiej. Ostatnio też po analnej palcówce oblizałem palce 🙂 Teraz mam fantazję wylizać je też po moim spuście 😁
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Mnie partnerka lubi czasami wylizać dziurkę kiedy ja sobie walę albo zabawiam się masturbatorem i każe mi walić do końca a ona liże i wciska mi język . Czasami kończy się tak że po rimmingu zakłada dildo i mnie pieprzy . Muszę się podporządkować 😉 . Zajebiste to jest !!! 🔥😈
 
Mężczyzna

Ipkiss

Cichy Podglądacz
Mnie partnerka lubi czasami wylizać dziurkę kiedy ja sobie walę albo zabawiam się masturbatorem i każe mi walić do końca a ona liże i wciska mi język . Czasami kończy się tak że po rimmingu zakłada dildo i mnie pieprzy . Muszę się podporządkować 😉 . Zajebiste to jest !!! 🔥😈
Tego jej nie proponowałem i sam raczej nie zaproponuję, ale w głębi duszy chciałbym poczuć jak to jest być tam wylizanym. Zerżniętym też 😊 Samemu czasami sobie robiłem palcem i muszę przyznać, że jest to przyjemne.
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Tego jej nie proponowałem i sam raczej nie zaproponuję, ale w głębi duszy chciałbym poczuć jak to jest być tam wylizanym. Zerżniętym też 😊 Samemu czasami sobie robiłem palcem i muszę przyznać, że jest to przyjemne.
Mnie partnerka mówi że jestem zboczony ale ją to zajebiscie kręci i podnieca więc nawet zabawki w sex shopach kupujemy razem albo wybieramy razem .
 
Mężczyzna

Ipkiss

Cichy Podglądacz
Zawsze byłem przeciwny, ale ostatnio gdy partnerka siedziała mi na twarzy i ocierała się cipeczką, miałem Mega ochotę wylizac obie dziurki. Jednak nie zgodziła się 😒
A pytałeś jej, czy spontanicznie zacząłeś i kazała przestać? Ja dłuższy czas miałem na to ochotę i w końcu po minecie zacząłem delikatnie bez pytania. Spodobało jej się i za następnymi razami lizałem mocniej i głębiej, potem doszły palce. Aż w końcu sama powiedziała, że jak chcę to mogę jej wsadzić. I tak pokochaliśmy anal i rimming 😊
 
Mężczyzna

Ipkiss

Cichy Podglądacz
Mnie partnerka mówi że jestem zboczony ale ją to zajebiscie kręci i podnieca więc nawet zabawki w sex shopach kupujemy razem albo wybieramy razem .
A moja na moje fetysze stóp, rajstop, pissingu, analne perwersje i inne nie mówiła, że jestem zboczony. Natomiast powiedziała to dopiero, kiedy powiedziałem jej, żeby nie zakładała wkładek higienicznych w domu, bo chcę aby od pieszczot i macania miała mokre majtki 🤣 Ale oczywiście zgodziła się 🙂 Poprzednie partnerki nie używały, przynajmniej przy mnie tych wkładek i bardzo mnie podniecał kisielek w majtkach, a potem zlizywanie go z nich 😊
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Dziewczyny lubicie Rimming Seks 0
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
P Rimming, czyli moja pasja! Ogłoszenia 1
dessi1979 Rimming. Uwielbiam. Seks 0
E mazowieckie Zrobię rimming pani Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry