• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do raczej wysokich Pań

Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Jako że jestem fetyszysta damskiej bielizny i lubię zakładać damskie ciuszki mam niemały problem i zarazem pytanie głównie do wysokich Pań.
Jestem wysokim, szczupłym facetem (ponad 190cm), mam problem ze znalezieniem pasujących dla mnie pończoch i rajstop. Rozmiary 5/XL są wciąż zbyt małe a większe rozmiary są zbyt szerokie, nie idą w długość tylko w szerokość, w kierunku Pań plus size.
Czy może ktoś podrzucić marki/modele, gdzie nabyć rozmiary dla długich nóg?
I proszę o pomoc w znalezieniu i doborze a nie o ocenę tego co robię.
 
Kobieta

Yassmin

Nowicjusz
Chyba musisz szukać, po prostu po haśle pończochy dla wysokich i metodą prób i błędów znaleźć. Ja osobiście kupuję wszystko w gattcie, mam 183 cm
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Primo, oprócz wzrostu jest jeszcze drugi parametr który by sprawę mocno ułatwił - waga.
Bo zupełnie innych rajstop będziesz szukał ważąc 160kg a innych gdy waga to 85kg.

Secundo, napisz jakie ty rajstopy/ponczochy kupujesz skoro rozmiar 5 jest za mały ?
Ja mam 184 cm wzrostu i ważę 75kg - rajstopy nosze w standardowym rozmiarze 3 a niektórych firm nawet 2, pończochy zaś w standardowym 3/4. Jeśli nosisz prawdziwe nylony to tam trochę inaczej - ale jeśli nosisz to wiesz.

Tak więc mam kilka cm mniej wzrostu i noszę jedną z najpowszechniejszych rozmiarówek - dostępną nawet w Żabkach :D :D
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Faktycznie, nie podałem szczegółów. 194cm wzrostu, 86kg, długość nogi 92cm, obwód uda 57cm. Wszyscy mówią że jestem raczej szczupły. Ale tak czy siak, rozmiar 5 muszę mocno naciągać co nierzadko kończy się rozerwaniem materiału.
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Faktycznie, nie podałem szczegółów. 194cm wzrostu, 86kg, długość nogi 92cm, obwód uda 57cm. Wszyscy mówią że jestem raczej szczupły. Ale tak czy siak, rozmiar 5 muszę mocno naciągać co nierzadko kończy się rozerwaniem materiału.
no nie wierzę !
Jakie kupujesz rajstopy zatem ?
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Faktycznie, nie podałem szczegółów. 194cm wzrostu, 86kg, długość nogi 92cm, obwód uda 57cm. Wszyscy mówią że jestem raczej szczupły. Ale tak czy siak, rozmiar 5 muszę mocno naciągać co nierzadko kończy się rozerwaniem materiału.
Ja mam 182 cm wzrostu i 76 kg wagi. Fakt, mam trochę mniejsze "gabaryty", ale rozmiar 3 jest dla mnie w sam raz. Spróbowałem kiedyś rozmiaru 4, ale były za duże i wisiały w kroku 😜 Moja żona nosi 2 i nawet te są czasami ok.
Szczególnie Golden Lady
 
Mężczyzna

Marcepan89

Cichy Podglądacz
Chyba musisz szukać, po prostu po haśle pończochy dla wysokich i metodą prób i błędów znaleźć. Ja osobiście kupuję wszystko w gattcie, mam 183 cm
Mam w rodzinie panią 184 cm a w szpilkach wyżej. I wysyłała mnie właśnie do Gatty po pończochy kiedyś i naprawdę nie trzeba się znac bo mi dobrali i pasowały akurat
 
Mężczyzna

PerwersPiss

Cichy Podglądacz
Jako że jestem fetyszysta damskiej bielizny i lubię zakładać damskie ciuszki mam niemały problem i zarazem pytanie głównie do wysokich Pań.
Jestem wysokim, szczupłym facetem (ponad 190cm), mam problem ze znalezieniem pasujących dla mnie pończoch i rajstop. Rozmiary 5/XL są wciąż zbyt małe a większe rozmiary są zbyt szerokie, nie idą w długość tylko w szerokość, w kierunku Pań plus size.
Czy może ktoś podrzucić marki/modele, gdzie nabyć rozmiary dla długich nóg?
I proszę o pomoc w znalezieniu i doborze a nie o ocenę tego co robię.
Eeee ja też mam 190 cm i pasują 4.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry