• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problemy z rozbieraniem dziewczyny

Status
Zamknięty.

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Jakie są Wasze odczucia co do damskiej bielizny, chodzi mi tu przede wszystkim o staniki pełne różnych dziwnych zapięć itp. :p Słyszałem że sporo facetów ma problemy ze sforsowaniem tej przeszkody. Ja na przykład dawno temu na początku, gdy byłem bardzo rozgrzany to czasem gdy coś jak na złość nie chciało się za nic rozpiąć to myślałem że zwariuje albo porwe to na drobny mak :) Ale ostatecznie nabrałem niezbędnego doświadczenia i teraz nie mam takich problemów, jak to było u Was?
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hehe staniki fajna rzecz ale kolo lozka :wink: w sumie latwiej sie sciaga taie z zapieciem z tylu niz z przodu bo tu trzeba raczej dwoch raczek a te z tylu to pstryk i nie ma :wink:
 

gonia

Erotoman
no moj tez miałam na poczatku problem z rozpinaniem stanika ale jak zaczełam chodzic w bluzkach na "haftki" to nauczył sie odpinac jedna reka no i do szedł do wprawy fakt ze jak idzie ze mna do sklepu i jak ogladam taka bluzke to mi odradza ;) zartujac ze sobie nie poradzi
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
a mój chłopak, pomimo doświadczenia, nadal ma problemy ze stanikiem ;) Ale ja to lubię- takie szamotanie się ze zbędną częścią ubrania- to wzmaga podniecenie! :p Momentami myślę, że już bardziej wzmagać podniecenia sie nie da- a tu niespodzianka! :)
 

Kolorowy

Podrywacz
Ja mam zawsze problem z tym... zawsze się szamotam i placzę... zawsze się z tego śmiejemy ale nie psuje to atmosfery!!! :D
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
No Moja ma od zawsze takie same "naplecne" i trudne do otwarcia. Na początku dopiero za którymś podejściem rozprawiałem się z tym. Są to zaczepy jak haki - nie znam ich fachowej nazwy. Teraz zajmują mi (są podwójne) około 1-3s. Tylko, że ich budowa całkowicie wyklucza odpięcie jedną ręką.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm wiekszosc stanikow ma chyba jedyne zapiecie ktora sie rozpina jedna reka, a w sumie to nawet dwoma palcami. Oczywiscie pomijajac te zapiecia z przodu troche inaczej to przebiega.
 

SETH

Podrywacz
Moim zdaniem masakrycznie zbudowane są te damskie staniki (a są męskie? :p). Ogólnie to tak normalnie mogę taki staniczek (bez względu na rodzaj zapięcia z tyłu) odpiąć w ciągu nawet sekundy i to jedną ręką, ale kiedy przychodzi co do czego, to potem jest blamaż niesamowity :cry: Ale co tam :) Wprowadza to trochę humoru to jakże 'poważnej rzeczy' jaką jest sex :p

I taka jeszcze moja jedna uwaga :) Wszystkie staniki powinny mieć zapięcia wiązane, typu podobnego do bikini :) Ale to tak z męskiego punktu widzenia mówię, bo wiadomo, że to wcale a wcale nie jest praktyczne dla kobiet :)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Wiesz boje sie ze gdyby byly wiazane to facet mogl by sprawic ze zamiast sie roziwazac to zrobil by sie supelek, tak to juz jest w stanie podniecenia kiedy czlowiek sie troche spieszy czasami :wink:
 

SETH

Podrywacz
Zgadza się.. nierozłączna.. bo w sumie przyjemnie jest tak powoli (albo też bardzo szybko) odkrywać wdzięki naszych kobiet :)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Mysle ze kobiety czesto nosza staniki nie dla facetow ale dla wygody, jednak chronia przed zimnem podtrzymuje piersi. Takze to przeradza sie w cos dla faceta jedynie podczas gry wstepnej :wink:
 

Kolorowy

Podrywacz
A ja myśle ze powinien być kod PIN. Wstukało by się i by się samo otworzyło... i by tylko ten kod pin dwie osoby znały :wink: :lol: :p
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry