• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problemy z osiągnięciem erekcji

Mężczyzna

herodon

Cichy Podglądacz
Mam 45 lat. Mam na myśli, że nie mogę osiągnąć pełnej erekcji - tzn takiej umożliwającą swobodną penetrację, bez kombinowania. Mam nadzieję, że wiecie o czym piszę.
Nie wiem czy to problem ze mną, czy moja kobieta przestała mnie już pociągać - ale coś jest na rzeczy ;/ Jak sobie z tym radzić?
 

tatarzyn

Nowicjusz
Powodów może być wiele. Moze to stres a może nieodpowiednie odżywianie się , brak ruchu. Tak jak kolega powyżej najlepiej byłoby zrobić odpowiednia badania krwi tak aby wykluczyć problemy natury fizycznej. Jeśli chodzi o sildenafil to na razie bym się wstrzymał bo moze wystarczą jakieś ziołowe środki .Czy brałeś coś takiego?
 
Mężczyzna

herodon

Cichy Podglądacz
Mam świadomość że powodów może być wiele, ale wszystkie sprowadzają się do jednego - nie jestem już w tym wieku co kiedyś... i taka jest prawda. Czasu nie da sie oszukać.
Nie nic jeszcze nie brałem. Chyba jeszcze nie jestem na tyle zdesperowany, aby pójść z tym problemem do seksuologa
 

tatarzyn

Nowicjusz
Dokładnie. Na sildenafil jeszcze będzie czas. Sam proponowałbym spróbować jak działa na Ciebie Cum on. Jest to również bezpieczny ziołowy środek. Zamówisz przez internet ( jest on dopuszczony przez krajowy rejestr farmaceutyczny tak więc nie musisz się obawiać o żadne nieodpowiednie działanie). NIe radziłbym nastomiast zamawiać srodków niewiadomego pochodzenia jak na przykład te wszystkie z USA reklamowane na niektórych stronach.
 
Mężczyzna

herodon

Cichy Podglądacz
Ok, zamówiłem tego cum on. Trochę mnie to kosztowało, więc mam nadzieję, że będą jakieś efekty. Jutro podobno ma być. Jak przetestuję to dam info czy i jak działa.
 
Mężczyzna

hiperion

Cichy Podglądacz
Stosuję go od czasu do czasu. Nie musisz go zażywać regularnie, tylko przed planowanym stosunkiem (na ulotce jest to dokładnie opisane).
Gdybym miał stosować go regularnie, to też nie byłoby mnie stać, a tak jedno opakowanie wystarcza mi na około 4-5 tygodni (nie mam jakiegoś bujnego życia seksualnego).
 
Mężczyzna

herodon

Cichy Podglądacz
Myślę, że mogę polecić tego cum on ;) . Nie łączyłem z alkoholem i innymi specyfikami. W sumie było to nawet podniecająca ta cała sytuacja :) Erekcja rzeczywiście jest silniejsza.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry