• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem z wytrzymałością

Mężczyzna

Jabah

Cichy Podglądacz
Hej, ostatnio przeżyłem swój pierwszy raz. Wszystko niby było ok, ale jednak uważam, że miałem problem z wytrzymałością tzn. nie miałem problemu z tym, że penis mi opadał lub za szybko doszedłem ale z tym że już po krótkiej chwili w pozycji np. na pieska nie miałem siły dalej machać przód tył. Jakbym miał to opisać to coś jakby uda albo pośladki nie dawały rady. W każdej innej pozycji było to podobnie. Ogólnie mam smukła i dość umięśniona sylwetkę, ale jak widać to nie pomogło. Proszę o jakieś porady tzn. czy jest to tylko kwestia praktyki, a może polecacie jakieś ćwiczenia wytrzymałościowe albo które partie mięśniowe powinienem wzmocnić. Dzięki
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Nigdy nie byłem specjalnie umięśniony, ale od zawsze sporo chodziłem, najczęściej z obciążeniem (wycieczki piesze) i nigdy nie miałem problemów z wytrzymałością podczas seksu, niezależnie od pozycji. Może to jakaś wskazówka.
 
Mężczyzna

Jabah

Cichy Podglądacz
No właśnie jako że jestem świeży w temacie to chce trenować poza łóżkiem aby od razu zrobić wszystko co mogę, dlatego zależy mi na konkretnych poradach, najlepiej od kolegów którzy również mieli taki problem :) . Myślę że skupienie się na nogach i ich rozciąganiu może mieć duży wpływ bo jeśli chodzi o samą kondycję to nawet nie złapałem zadyszki. Dajcie znać co myślicie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry