• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie własnej spermy - kobiety co sądzicie?

Czy podnieca Was jak wasz partner połyka własną spermę


  • Total voters
    42
Kobieta

Rikke

Dominujący
Czy Wy kobiety lubicie jak wasz partner bawi się własną spermą?
Tak, bardzo :giggle:
Np:
- wytryskuje na wasze ciało a później zlizuje
- kończy w waszych ustach a później mu ją przekazujecie
- kończy w środku i połyka wypływającą z Was spermę
Wszystkie trzy opcje przepraktykowane, mega podniecające. Aczkolwiek nie zawsze było to tak oczywiste... Tylko prawdziwe zgranie w łozku potrafi przesuwac granice i to co przedtem wydawało sie 'dziwne', staje sie kolejnym (udanym) eksperymentem ;)
Tak wlasnie jest ze faceci czyli my kochamy zalewac kobiete sperma, niech w niej plywa, niech nam obciaga jak wyciagamy kutasa z cipki ale samemu sperme, sprobowac?
Ototo! Skoro obciaganie po wyjsciu z cipki jest ok, to w drugą strone powinno byc tak samo! Zreszta seks to nie dotykanie sie patykiem tylko mokry szejk wszystkiego co ludzkie, wiec kochajmy sie bezgranicznie 😁
Ale ze co konkretnie? Urosły ci rogi od lizania czy jak 😁 😋
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Moja nie lubi połykać, dlatego strzelam na cycki, dupę lub szparę. Z tego też powodu sam nie próbuję.
 
Mężczyzna

Marcin3783

Cichy Podglądacz
Nie ukrywam zdarza mi się od czasu do czasu podczas masturbacji nie zawsze smak jest dobry ale nieraz słodki a czasem słony. Wydaje mi się że większość mężczyzn próbowała swojej spermy
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry