• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pieprzyłem żonę z trzema innymi facetami

Mężczyzna

Satyr78

Cichy Podglądacz
Umówiliśmy się na sobotę z trzema facetami których zona sama wybrała przez znany portal.Mieli czekać w pokoju a my mieliśmy dołączyć.Miała na sobie pończochy pas ponczochowy i biustonosz podtrzymujący piersi a na to płaszcz ,była kompletnie goła.Weszliśmy do pokoju oni czekali młodzi mili i napaleni ,ściągnęła płaszcz i przespacerowała przez pokój w szpilka i prawie naga na sofę siadając między nich
 
Mężczyzna

joker32

Cichy Podglądacz
Umówiliśmy się na sobotę z trzema facetami których zona sama wybrała przez znany portal.Mieli czekać w pokoju a my mieliśmy dołączyć.Miała na sobie pończochy pas ponczochowy i biustonosz podtrzymujący piersi a na to płaszcz ,była kompletnie goła.Weszliśmy do pokoju oni czekali młodzi mili i napaleni ,ściągnęła płaszcz i przespacerowała przez pokój w szpilka i prawie naga na sofę siadając między nich
Ja widziałem parę razy jak piepszy się jeszcze przed ślubem na dzikiej plaży i w kempingu nad jeziorem
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry