• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chcę namówić żonę a cuckold.

Mężczyzna

NewExperiences

Cichy Podglądacz
Hej. Jak w temacie. Z żoną już w długoletnim związku, kiedyś dawno temu, jeszcze przed ślubem udało się doprowadzić do trójkącika 2M+K. było rewelacyjnie. Po ślubie odniosłem wrażenie, że się bardzo ustabilizowała i odcięła od takiej „przeszłości”. Unika brudnych słówek w sypialni, generalnie teraz po latach to już nawet unika sypialni. Wydaje mi się, że kręcą ją takie fantazje ale za nic w świecie nie chce się dać sprowokować do rozmowy czy nawet brudnych słówek w trakcie. Nie mam pojęcia jak zacząć, by dać do zrozumienia, że takie sprawy mnie zajebiście kręcą. Że chciałbym ją zobaczyć z innym lub nawet innymi. Teraz te fantazje są wręcz obsesyjne, nie mogę się od nich uwolnić. Pytanie do szanownych kolegów, kto miał takie doświadczenia, jaką „Metodologię” zastosował. Podstawiał jej kochanka czy walił wprost, że tego chce. A do koleżanek, która z Was miała takie doświadczenie i jak dałyście się przekonać mężowi. Czym w końcu Was przekonał. Przecież nie powiem nagle przy śniadaniu o poranku nad parującą kawą: Hej, a swoją drogą zajebiście mnie podnieca wiza Ciebie jak oddajesz się dwóm napalonym gościom, nie mam nic przeciwko temu, więc jak, masz ochotę? Jakoś by mi to chyba nie przeszło przez usta. Nie ma pomysłu jak urabiać taką konserwatywną żonę, by jakimiś małymi kroczkami dojść do „celu”....
 
Mężczyzna

NewExperiences

Cichy Podglądacz
Acha. W gwoli wyjaśnienia.
NIE szukam dla niej teraz jakiegoś chętnego… Kutasa. Etap poszukiwań daleko przed nami. O ile… Teraz interesują mnie właśnie doświadczenia oraz możliwe drogi do celu. Zwłaszcza w sytuacjach gdy kobieta stała się już oziębła seksualnie a człowiek zaczyna się zastanawiać czy to dotyczy tylko jego czy całego świata. Wolałbym jednak, by gdzieś tam z tyłu głowy miała swoje fantazje i po prostu mieć problem z przekonaniem jej, by się otworzyła. Bo jeżeli stała się kobitką całkowicie aseksualną, to może być z tym jeszcze większy problem. Po prostu szukam ludzi z podobnym doświadczeniem, oraz podnoszę nowy wątek na forum... Może się on już gdzieś przewijał dziesiątki razy, ale co mi szkodzi…
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Hej. Jak w temacie. Z żoną już w długoletnim związku, kiedyś dawno temu, jeszcze przed ślubem udało się doprowadzić do trójkącika 2M+K. było rewelacyjnie. Po ślubie odniosłem wrażenie, że się bardzo ustabilizowała i odcięła od takiej „przeszłości”. Unika brudnych słówek w sypialni, generalnie teraz po latach to już nawet unika sypialni. Wydaje mi się, że kręcą ją takie fantazje ale za nic w świecie nie chce się dać sprowokować do rozmowy czy nawet brudnych słówek w trakcie. Nie mam pojęcia jak zacząć, by dać do zrozumienia, że takie sprawy mnie zajebiście kręcą. Że chciałbym ją zobaczyć z innym lub nawet innymi. Teraz te fantazje są wręcz obsesyjne, nie mogę się od nich uwolnić. Pytanie do szanownych kolegów, kto miał takie doświadczenia, jaką „Metodologię” zastosował. Podstawiał jej kochanka czy walił wprost, że tego chce. A do koleżanek, która z Was miała takie doświadczenie i jak dałyście się przekonać mężowi. Czym w końcu Was przekonał. Przecież nie powiem nagle przy śniadaniu o poranku nad parującą kawą: Hej, a swoją drogą zajebiście mnie podnieca wiza Ciebie jak oddajesz się dwóm napalonym gościom, nie mam nic przeciwko temu, więc jak, masz ochotę? Jakoś by mi to chyba nie przeszło przez usta. Nie ma pomysłu jak urabiać taką konserwatywną żonę, by jakimiś małymi kroczkami dojść do „celu”....
Wielokrotnie pieprzyłam się z dwoma partnerami. To zniewalające uczucie czuć w sobie dwa twarde penisy. Nikt mnie nigdy do tego nie namawiał. Sama chciałam spróbować, a jak już spróbowałam to okazało się że to jest zarąbiste. Zresztą jak tu kogoś przekonywać ? Teoretycznie? To tak nie działa. Musi po prostu być ktoś z kim Twoja żona będzie się chciała bzykać. Niech najpierw spróbuje bez Ciebie, a później zróbcie to we troje.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Oczywiście najłatwiej jest doradzić niż samemu zrobić ale ja bym Ci zasugerował mniej więcej taki tekst „skrabie, widzę ze ostatnio nie masz ochoty na seks ze mna i jestem z tym calkowicie pogodzony, wiesz że cie kocham i chce dla ciebie jak najlepiej, dlatego chce ci powiedzieć, ze nie chce, bys przeze mnie czuła, że coś cię w zyciu omija lub marnujesz je ze mna. Powinnaś poszukać sobie kochanka, oczywiście jeżeli masz na to ochotę. Ja nie mam nic przeciwko, a nawet wizja taka mnie podnieca”
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Oczywiście najłatwiej jest doradzić niż samemu zrobić ale ja bym Ci zasugerował mniej więcej taki tekst „skrabie, widzę ze ostatnio nie masz ochoty na seks ze mna i jestem z tym calkowicie pogodzony, wiesz że cie kocham i chce dla ciebie jak najlepiej, dlatego chce ci powiedzieć, ze nie chce, bys przeze mnie czuła, że coś cię w zyciu omija lub marnujesz je ze mna. Powinnaś poszukać sobie kochanka, oczywiście jeżeli masz na to ochotę. Ja nie mam nic przeciwko, a nawet wizja taka mnie podnieca”
A co zlego widzisz w tym napisałeś? Jeśli naprawdę kochasz druga osobę, to chcesz by była szczęśliwa. A jeśli będzie szcześliwa wtedy, gdy posuwa ją inny facet/inni faceci, to dlaczego nie chcesz jej tego umozliwić?
 
Mężczyzna

NewExperiences

Cichy Podglądacz
Myślę sobie, że każdy kto ma takie potrzeby jest krypto gejem. Osobiście nie do zaakceptowania jest aby ktoś dotykał w taki sposób moją kobietę
A mi się wydaje, że dokonujesz zbyt pochopnej oceny ludzi. To, że akurat Ciebie to nie interesuje, to nie ma najmniejszego problemu. Nikt nie będzie oceniał, że w związku z powyższym, wypadasz lepiej w rankingu według jakiejś tam skali. Każdy je to na co ma ochotę i nikt nikomu w talerz nie zagląda, ani też nie powinien niepotrzebnie krytykować. Było dość proste pytanie dotyczące doświadczeń innych oraz ewentualnych sugestii. Więc nie rozumiem dlaczego od razu dokonujesz klasyfikacji na tych lepszych i gorszych, na podstawie indywidualnych potrzeb jednostki. Zwłaszcza wyprowadzając daleko idące wnioski. Akurat nie pojmuje logiki wnioskowania, ale nie moja sprawa. Pozdrawiam.
 
Kobieta

AGASE

Seks Praktykant
Hej. Jak w temacie. Z żoną już w długoletnim związku, kiedyś dawno temu, jeszcze przed ślubem udało się doprowadzić do trójkącika 2M+K. było rewelacyjnie. Po ślubie odniosłem wrażenie, że się bardzo ustabilizowała i odcięła od takiej „przeszłości”. Unika brudnych słówek w sypialni, generalnie teraz po latach to już nawet unika sypialni. Wydaje mi się, że kręcą ją takie fantazje ale za nic w świecie nie chce się dać sprowokować do rozmowy czy nawet brudnych słówek w trakcie. Nie mam pojęcia jak zacząć, by dać do zrozumienia, że takie sprawy mnie zajebiście kręcą. Że chciałbym ją zobaczyć z innym lub nawet innymi. Teraz te fantazje są wręcz obsesyjne, nie mogę się od nich uwolnić. Pytanie do szanownych kolegów, kto miał takie doświadczenia, jaką „Metodologię” zastosował. Podstawiał jej kochanka czy walił wprost, że tego chce. A do koleżanek, która z Was miała takie doświadczenie i jak dałyście się przekonać mężowi. Czym w końcu Was przekonał. Przecież nie powiem nagle przy śniadaniu o poranku nad parującą kawą: Hej, a swoją drogą zajebiście mnie podnieca wiza Ciebie jak oddajesz się dwóm napalonym gościom, nie mam nic przeciwko temu, więc jak, masz ochotę? Jakoś by mi to chyba nie przeszło przez usta. Nie ma pomysłu jak urabiać taką konserwatywną żonę, by jakimiś małymi kroczkami dojść do „celu”....
Oj oj bendzie problem albo spakujesz walizki albo Jackpot .
 
Kobieta

AGASE

Seks Praktykant
Zgadzam się ja też gdy muj mąż za karzdym razem gdy zabawialismy się szeptał mi do ucha a może jakieś urozmaicenie potem zapytalam go o co chodzi w pierwszym momencie spakowała bym go ale po czasie stwierdziłam czemu nie sprubowac .
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry