• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie : orgazm wielokrotny

Mężczyzna

dirtyjack

Cichy Podglądacz
Witam. Pytanie do panów, ile razy udało wam się osiągnąć orgazm wielokrotny w ciągu jednego stosunku?

Mnie osobiście niestety tylko 2x i musiałem mocno pracować żeby nie było kichy po pierwszym.

Ps. Rozbujajmy to forum.
 
Mężczyzna

Pandora

Cichy Podglądacz
Dość często mi się zdążaja, wydaje mi się że to że względu na pierwszą partnerkę. Lubiła kilka razy pod rząd jednej nocy, w pewnym momencie (oczywiście nie zawsze) nabrałem takiej wprawy że nie opadał nawet gdy skończyłem.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
W sumie jako orgazm wielokrotny, to nigdy. W dużej mierze zapewne wynika to z faktu, że stosuję zupełnie inną technikę - zawsze staram się odkładać swój orgazm na koniec. Przy dłuższych zbliżeniach czasami nawet w ogóle nie dochodzę, co nie ma żadnego znaczenia, ponieważ ogólna przyjemność i satysfakcja jest znacznie większa niż jakikolwiek "szybki numerek".
 
Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
Ja miałem kiedyś sytuację, gdzie oralnie doszedłem trzykrotnie w ciągu może 30-40 minut-po zakończeniu jednego po prostu nie przestawała i robiła dalej.
Druga sytuacja, gdzie trzykrotnie mi się udało to wykonywanie poleceń przez nią…ale tu robiłem sobie sam dobrze, czas to także około 30 minut
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry