• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oczekiwania kobiet wobec mężczyzn

Kobieta

mrumru

Erotoman
Tu chodzi poprostu o łysą statystykę. Zakładając że kobieta ma 180cm wzrostu jest wyższa od +/- 50% mężczyzn w Polsce. Więc jeśli chce mieć faceta przynajmniej swojego wzrostu to 50% odpada na starcie
🤣🤣🤣
Mój małż jest ode mnie niższy o 5 cm. Mam 180 cm wzrostu i nigdy nie robiłam z tego problemu. A jak to widzą inni, to mam w... 😛
Tak, mogę nawet założyć buty na obcasie. Małżowi nie przeszkadza. To ja mam czuć się dobrze a nie ludzie, którzy nas mijają..
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
🤣🤣🤣
Mój małż jest ode mnie niższy o 5 cm. Mam 180 cm wzrostu i nigdy nie robiłam z tego problemu. A jak to widzą inni, to mam w... 😛
Tak, mogę nawet założyć buty na obcasie. Małżowi nie przeszkadza. To ja mam czuć się dobrze a nie ludzie, którzy nas mijają..
No i spoko. Tu porprosto chodzi oczekiwania kobiet a naprawdę wiele wymaga wzrostu, wiedzy, aparycji i jednorożca.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Tak, mogę nawet założyć buty na obcasie. Małżowi nie przeszkadza. To ja mam czuć się dobrze a nie ludzie, którzy nas mijają..
No i o to chodzi!😊
Rowniez nie naleze do niskich, ale moj obecny partner jest ok 15cm wyzszy i jest idealnie. Byłam tez w zwiazku z mezczyzna mniej wiecej tego samego wzrostu i nie robiło mi to roznicy.
Co do tematu oczekiwan to hm.. mozna pisac i pisac, ale codziennosc i tak weryfikuje te oczekiwania i albo idzie sie na kompromis albo niestety ze zwiazku nici. Tak w skrocie dla mnie wazne jest wspomniane juz wyzej poczucie bezpieczenstwa, wspolna wizja na przyszłosc, zblizone cele i oczekiwania wobec zycia i oczywiscie zgranie w sprawach seksu. Nie wyobrazam sobie zwiazku z osoba niedopasowana pod wzgledem preferencji łozkowych.
Mam 171 +3 cm w butach i mogę śmiało stwierdzić że jak na faceta to jestem karzełkiem. Podejrzewam że na aliexpress sprzedają wyższe krasnale ogrodowe
Idealnie dobrałes sobie nick! To juz ktorys z kolei wpis, ktory mnie rozbawił 😊
Tu porprosto chodzi oczekiwania kobiet a naprawdę wiele wymaga wzrostu, wiedzy, aparycji i jednorożca.
Jak prawidłowo zinterpretowac owego jednorozca? To ten od pasa w doł czy inny?😁
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Mój małż jest ode mnie niższy o 5 cm. Mam 180 cm wzrostu i nigdy nie robiłam z tego problemu. A jak to widzą inni, to mam w...
Tak, mogę nawet założyć buty na obcasie. Małżowi nie przeszkadza. To ja mam czuć się dobrze a nie ludzie, którzy nas mijają..

Mężczyzna nie musi być wysoki, musi być wysokiej jakości.
Samotni są zazwyczaj niscy mężczyźni o niskiej jakości (low status men w typologii Petersona).
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Idealnie dobrałes sobie nick! To juz ktorys z kolei wpis, ktory mnie rozbawił 😊
Widzisz ja poprostu nie lubię się unieszczęśliwiać. Lubię jak się ludzie wokół mnie cieszą i sprawia mi to radość. Tak już mam.
Jak prawidłowo zinterpretowac owego jednorozca? To ten od pasa w doł czy inny?😁
To już nasz męska tajemnica.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
zwykle facet z pasjami jest traktowany jako nudziarz i bezwartosciowy facet, bo "nie bedziesz mial czasu dla kobiety".

@Halred Faktycznie, może i są takie Gwiazdy, które nie postrzegają pasji jako zalety, ale z pewnością jest ich mały odsetek. Para nie może przebywać ze sobą non-stop. Każdy potrzebuje trochę swojej przestrzeni, zarówno mężczyzna jak i kobieta. :unsure:
I jeszcze jakby gotował, prał, prasował. sprzątał, nosił na rękach.... ojjjj ...chyba rozpędziłam się. :rolleyes:
To juz w ogole wywoluje obrzydzenie-taki facet jest z gory oceniany jako simp, stulejarz.
To był taki żarcik. Wiadomo przecież, że takich ideałów nie ma. I jak to powiedział @sajjanin86 mężczyźni to potrafią, tylko nie robią... :)

Każda ma chyba swojego wymarzonego idealnego faceta
@damdam Mieć to sobie można. Ale weź na takiego traf. ;)

Zakładając że zdecydowana większość kobiet chce wyższego partnera od siebie to im wyższa jest kobieta tym mniej ma potencjalnych kandydatów.
Co Wy z tym wzrostem? Mnie też rozbawił @NaWesoło 171+3 cm.... nie no, nie mogę dawno się tak nie uśmiałam. :LOL: Musisz wziąć pod uwagę, że nie wszystkie kobiety mają powyżej 1.74 cm.wzrostu. Nawet gdybym założyła 8 cm szpilki i tak bym była niższa od Ciebie. I do tego gotujesz... Tylko Cię brać.....
Mój też gotował, ale przed ślubem.
Mężczyzna nie musi być wysoki, musi być wysokiej jakości.
Hmmm coś w tym jest. Świetne @stroiczek, muszę to zapamiętać. :cool:
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
@Halred Faktycznie, może i są takie Gwiazdy, które nie postrzegają pasji jako zalety, ale z pewnością jest ich mały odsetek. Para nie może przebywać ze sobą non-stop. Każdy potrzebuje trochę swojej przestrzeni, zarówno mężczyzna jak i kobieta. :unsure:

To był taki żarcik. Wiadomo przecież, że takich ideałów nie ma. I jak to powiedział @sajjanin86 mężczyźni to potrafią, tylko nie robią... :)


@damdam Mieć to sobie można. Ale weź na takiego traf. ;)

171+3 cm.... nie no, nie mogę dawno się tak nie uśmiałam. :LOL: Musisz wziąć pod uwagę, że nie wszystkie kobiety mają powyżej 1.74 cm.wzrostu. Nawet gdybym założyła 8 cm szpilki i tak bym była niższa od Ciebie.
Wiem wiem. Poprostu lubię cisnąć bekę ze swojego wzrostu. Rozmiar kompaktowy = same plusy. Zajmuje mniej miejsca na łóżku i mogę wejść pod stół na stojąco.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Jakość mężczyzny jest bardzo istotna, niezależnie od charakteru relacji z tym partnerem (stałym, wielorazowym, czy też jednorazowym).
Najważniejsze przy ocenie jakości mężczyzny zawsze jednak będą kompetencje - w 99,99% przypadków.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...Mój też gotował, ale przed ślubem.
Trudno odmówić mi braku centymetrów a na wadze kg, bo jednak to widać, ale czy z tego tytułu miałem fory, to bym nie powiedział.
Często dostawałem kosza i to zanim otworzyłem usta i nie każdy weekend kończył się w sypialni happy ending.
Nefer...
Przez cholernie wiele lat bylem mistrzem smażenia jajecznic na żelazku, a nawet równocześnie na dwóch żelazkach! I to takie umiejętności wniosłem w zwiazek 🙂 A dzisiaj... Tja, jeszcze troje dzieci + jedna zona, a stanę się pięciogwiazdkowym kucharzem 🙂
Ale czy to o czymś świadczy, to ja nie wiem.
 

Halred

Erotoman
To był taki żarcik. Wiadomo przecież, że takich ideałów nie ma. I jak to powiedział @sajjanin86 mężczyźni to potrafią, tylko nie robią... :)
Sa tacy, jest ich wiele, tylko sa sami, bo zadna takiego "idealu" nie chce :)
Jak to nie jest?! Zawsze mówią, że to atut
Imho to tylko parametr bez wiekszej korelacji z atrakcyjnoscia. Znam takie, ktore maja po 160 albo i mniej a sa mega piekne. Poza tym niska wygodniej sie nosi na rekach :D

Aj dlaczego? Dla mnie mężczyzna mógłby być tego samego wzrostu
A nizszy? Wez pod uwage, ze kiedys moglabys zalozyc szpilki, a wtedy taki sam zmieni sie w nizszego.
Najważniejsze przy ocenie jakości mężczyzny zawsze jednak będą kompetencje
Jakie kompetencje?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Znam takie, ktore maja po 160 albo i mniej a sa mega piekne. Poza tym niska wygodniej sie nosi na rekach
Ale na pewno też znasz takie, które mają więcej niż 167cm i są mega piękne 🙂. Bo ja znam.
nizszy? Wez pod uwage, ze kiedys moglabys zalozyc szpilki, a wtedy taki sam zmieni sie w nizszego.
Też ok. Nie założę, bo nie umiem w nich chodzić. Ja jestem casual, sportowy styl i streetwear 😎.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Sa tacy, jest ich wiele, tylko sa sami, bo zadna takiego "idealu" nie chce
@Halred Może i masz trochę racji... zauważcie, że jest grupa kobiet które lubią ,,złych" facetów. I im większy sikinkot tym większe ma powodzenie. :unsure:

@retnu a co innego umiesz gotować? Bo jajecznica się nie liczy. :)

@Aisog01, to jest nas dwie, ja też nie chodzę w szpilkach. Mi po prostu jest w nich niewygodnie. :oops:
 
M

mjols

Guest
30 lat temu sprawa była jasna, był podział ról w związku i niby wszystko było ok. Z czasem kobiety zaczęły walczyć o równe prawa (i bardzo dobrze moim zdaniem), lecz zarazem zaczęły coraz więcej od nas wymagać i... tu właśnie pojawia się pytanie - jacy mamy być? Stajemy się coraz mniej 'męscy', spada nam testosteron i libido, coraz więcej facetów tyje, nie potrafi zadbać o siebie, nie potrafi naprawić niczego w domu... Poradniki krzyczą o zalewie metroseksualnych chłopców, totalnie zniewiesciałych. Czy płeć męska umiera?
Mam wrażenie, że kobiety mają o nas złe zdanie, kiedyś w pewnej książce przeczytałem, że: 'tego kwiatu jest pół światu, a trzy czwarte chuja warte'.
Drogie panie, czego od nas oczekujecie?
O Panie!!
Z doświadczenia wiem jedno. Jaki by nie był musi dobrze za piz.ę złapać, bo inaczej jest ch.ja wart. Reszta jest mało ważna. 🤪 ( Pozdrowienia dla Justyny K. 🖕).. 😅😅😅
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry