• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Reakcje atrakcyjnych kobiet na widok zdjęcia anonimowego członka

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Szanowni państwo!
Dziś przegladałem forum w kolejce metra, a obok siedziała całkiem ładna dziewczyna. Akurat przesuwałem stronę w dół i na głównej stronie była miniatura dickpicka.
Zastanawiam się, jak zareagowałaby na widok tego zdjęcia. Czy byłoby to oburzenie, niechęć, odraza, obojętność, czy zaciekawienie?
Jak kobiety reagują na takie treści?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Temat ciekawy. Ciekawe jest Twoje ograniczenie do "atrakcyjnych kobiet". Jak to uzasadniasz:unsure: Dla mnie jest to sugestia, że nieatrakcyjne zareaguja inaczej niz atrakcyjne;)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Temat ciekawy. Ciekawe jest Twoje ograniczenie do "atrakcyjnych kobiet". Jak to uzasadniasz:unsure: Dla mnie jest to sugestia, że nieatrakcyjne zareaguja inaczej niz atrakcyjne;)
Każdy może się wypowiedzieć, również kobiety uważające się za pozbawione urody.
Doświadczenia mężczyzn zamieszczajacych takie zdjęcia też chciałbym poznać. Jak kobiety reagowały na obraz ich przyrodzenia?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
stroiczek Rozumiem. Część odpowiedzi dla ułatwienia mozna znależć w uskarzaniu sie na fotki ptaków w ich poczcie. I z drugiej strony na rekordową "oglądalność" w forumowej galerii penisów. Tak więc piłka jest po ich stronie w odpowiedzi na Twój temat:LOL: Ale nie spodziewaj się merytorycznych rozważan. To może byc morze nafty
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
A wypowiem się, podobam się sobie to mogę :D

Ja bym pewnie się uśmiechnęła jakbym zobaczyła, że mężczyzna ogląda penisy w Internecie. Jestem bardzo tolerancyjna, mam sporo znajomych gejów więc to w sumie tyle.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Na mój widok dzieci uciekają, ale też pokuszę się o odpowiedź 😋

Napewno odwróciłabym głowę, bo nie umiałabym zachować powagi w takiej sytuacji 🤭
Napewno bym się nie podnieciła. Ale są kobiety, które napewno byłyby oburzone i/lub zdezorientowane, co mają zrobić. Zależy od charakteru, wychowania, jak się zapatrują na seks i ludzkie ciało. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, dlatego ile kobiet, tyle reakcji😉
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Szanowni państwo!
Dziś przegladałem forum w kolejce metra, a obok siedziała całkiem ładna dziewczyna. Akurat przesuwałem stronę w dół i na głównej stronie była miniatura dickpicka.
Zastanawiam się, jak zareagowałaby na widok tego zdjęcia. Czy byłoby to oburzenie, niechęć, odraza, obojętność, czy zaciekawienie?
Jak kobiety reagują na takie treści?
Jako kobieta całkiem atrakcyjna, myślę, że facet oglądający penisy w parku, w kinie, teatrze to wrażliwy mężczyzna pragnący poszerzyć horyzonty seksualnej eksploracji. Gdybym tylko kątem oka zobaczyła, że taki gość to robi pewnie bym się przyłączyła i wspólnie zaczęła komentować zdjęcia. Co innego facet oglądający fiutki w metrze, jako całkiem atrakcyjna uważam, że to zboczone, a samo metro jako archetyp tunelu i pociągu wjeżdżającego do niego, to pewnie potrzeby penetracji i głębi oraz mąk piekielnych. Wiem tez, że moje nie całkiem ładne koleżanki maja odwrotnie, rzucają się na tych facetów z kutasami na ekranie kiedy widzą takich w metrze.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Chyba się nie zrozumieliśmy (pułkownik Greg tylko zrozumiał) - pytałem o reakcje generalne na dickpicki, a nie na hipotetyczne pokazanir komuś w metrze strony "Co nowego" sexforum.pl.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Chyba się nie zrozumieliśmy (pułkownik Greg tylko zrozumiał) - pytałem o reakcje generalne na dickpicki, a nie na hipotetyczne pokazanir komuś w metrze strony "Co nowego" sexforum.pl.
To trzeba tak było od razu.

Nie lubię oglądać niezamówionych dickpicków. Obcych mężczyzn fiuty robią na mnie wrażenie podobne do suchej krakowskiej. Są jednak wyjątki, ale to już praktycznie artystyczne, i bardzo smaczne fotki. Te docenię. Nie podniecę się, ale docenię.
Zupełnie inna rozmowa jest z fotkami osób, które już jakoś mnie jarają ;)
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
To trzeba tak było od razu.

Nie lubię oglądać niezamówionych dickpicków. Obcych mężczyzn fiuty robią na mnie wrażenie podobne do suchej krakowskiej. Są jednak wyjątki, ale to już praktycznie artystyczne, i bardzo smaczne fotki. Te docenię. Nie podniecę się, ale docenię.
Zupełnie inna rozmowa jest z fotkami osób, które już jakoś mnie jarają ;)
Moja ma tak samo, mojego może oglądać na zdjęciach i ją to jara, z kolei oglądanie innych sprawia jej obrzydzenie.
Faceci mają trochę inaczej, mogą zerkać na prawie wszystko 😉
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Dziwne reakcje 🤔😆 Seks 10
B Reakcje na faceta Seks 4
M Cała Polska Akcesoria erotyczne w atrakcyjnych cenach Ogłoszenia 0
P czaty dla kobiet bi Seks 0
D szukam kobiet do swojego haremu Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry