• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Obcy faceci obserwujący lub masturbujący się na zdjęcia twojej partnerki/koleżanki

Mężczyzna

kam98

Cichy Podglądacz
Witam Panie i Panowie 😌

Czy czuliście kiedyś podniecenie związane z tym że ktoś byl podniecony wobec waszej parnerki/partnera? Moze podoba wam sie kiedy na mieście ktoś oglada sie za waszymi wybrankami?
Ostatnio zauważyłem tez że bardzo duzo facetów lubi kiedy inni mężczyźni dochodzą i ospermiają zdjęcia waszych kobiet 😉 od razu zareklamuje sie że mogę sie tego podjąć o obficie je zalać. Po emaila do wysłania zdjęcia odezwijcie sie na wiadomości prywatnej. (Ważne! Na zdjęciu MUSI być widoczna twarz. Losowych nagich zdjęć nie zaleje)

Może widzieliście kiedyś jak ktos na przykład na imprezie macał waszą kobietę i nie protestowaliscie? Dajcie znać z chęcią poznam wasze doświadczenia.
be7fdbaa2b68f.jpg
 
Mężczyzna

Kazik_93

Nowicjusz
Nie miałem niestety takiej sytuacji. Myślę, że byłbym zadowolony wiedząc że ktoś jest napalony na moją, nie wiem jednak czy pozwoliłbym ją macać. Z drugiej strony fantazjuje o cuckold, więc chciałbym moją zobaczyć jak np. wali komuś pałe rączką na początek.
 
Mężczyzna

Nico666

Seks Praktykant
Witam Panie i Panowie 😌

Czy czuliście kiedyś podniecenie związane z tym że ktoś byl podniecony wobec waszej parnerki/partnera? Moze podoba wam sie kiedy na mieście ktoś oglada sie za waszymi wybrankami?
Ostatnio zauważyłem tez że bardzo duzo facetów lubi kiedy inni mężczyźni dochodzą i ospermiają zdjęcia waszych kobiet 😉 od razu zareklamuje sie że mogę sie tego podjąć o obficie je zalać. Po emaila do wysłania zdjęcia odezwijcie sie na wiadomości prywatnej. (Ważne! Na zdjęciu MUSI być widoczna twarz. Losowych nagich zdjęć nie zaleje)

Może widzieliście kiedyś jak ktos na przykład na imprezie macał waszą kobietę i nie protestowaliscie? Dajcie znać z chęcią poznam wasze doświadczenia.
be7fdbaa2b68f.jpg
Uwielbiam jak obcy spuszczają się na foto mojej siostry, żony...
 
Mężczyzna

okop711

Cichy Podglądacz
Mnie strasznie to podnieca. Kiedyś przyłapałem sąsiada, który nas odwiedził, że masturbował się stringami mojej żony, które wyjął z pralki. Mega podniecające. Swojego czasu często wymienialiśmy się bielizną naszych żon...
 
Mężczyzna

Pikantne Opowieści

Cichy Podglądacz
Byłem kiedyś z dziewczyną w takim kompleksie saun gdzie wszyscy chodzili nago. Generalnie bardzo fajne uczucie jak inni zerkali na moją żonę. Niestety pewien aspekt tego mnie irytuje. Kiedy leżeliśmy na leżakach obok mojej żony leżał stary facet po 50-tce i po prostu namolnie się gapił na moją kobietę, niemal ślina mu ciekła z obleśnego ryja. I tak sobie myślę, że jednak niektórzy faceci nie mają za grosz klasy i zachowują się jak bydło. Zarówno ja, jak i moja partnerka zerkaliśmy na inne osoby, inni zerkali na nas i to było fajne i takie sexy, ale takie gapienie się oblecha jest już irytujące.
 
Mężczyzna

Nico666

Seks Praktykant
Byłem kiedyś z dziewczyną w takim kompleksie saun gdzie wszyscy chodzili nago. Generalnie bardzo fajne uczucie jak inni zerkali na moją żonę. Niestety pewien aspekt tego mnie irytuje. Kiedy leżeliśmy na leżakach obok mojej żony leżał stary facet po 50-tce i po prostu namolnie się gapił na moją kobietę, niemal ślina mu ciekła z obleśnego ryja. I tak sobie myślę, że jednak niektórzy faceci nie mają za grosz klasy i zachowują się jak bydło. Zarówno ja, jak i moja partnerka zerkaliśmy na inne osoby, inni zerkali na nas i to było fajne i takie sexy, ale takie gapienie się oblecha jest już irytujące.
Moja często ubiera mini, i tak chodzi na zakupy,nachyla się specjalnie żeby inni widzieli jej cipkę, czasami wkłada sobie takie wibrujące jajko, a ja mam do tego pilot, i jak ktoś się patrzy na nią, zwiększam wibracje na maxa.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry