• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

AnonimowyWładca

Cichy Podglądacz
O sąsiadce która chciałaby abym ją przeleciał albo żeby przyjaciółka z zaskoczenia pokazała się nago i zapytała czy ją wypieszczę.
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Jak jakiś facet daje mi do buźki kutasa, a ja zachłannie ciągnę, spust na moją buźkę i włosy, potem on mnie maca i smyra, a na koniec rucha mnie bardzo mocno najpierw w szparkę, a potem w tyłeczek, mówiąc, że nie usiądę przez tydzień na dupci i będę chodziła jutro okrakiem 😌
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Jak jakiś facet daje mi do buźki kutasa, a ja zachłannie ciągnę, spust na moją buźkę i włosy, potem on mnie maca i smyra, a na koniec rucha mnie bardzo mocno najpierw w szparkę, a potem w tyłeczek, mówiąc, że nie usiądę przez tydzień na dupci i będę chodziła jutro okrakiem 😌
Spełnił bym twoja zachciankę bez zastanowienia 😈😈
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
O tym, jak daję facetowi do zabawy moje spragnione cycki, potem, jak on mi daje do buzi i spuszcza się na moją buźkę i włosy, a potem jak daję mu się bardzo mocno zruchać w obie dziurki, i nazywać darmową, chętną, słodką kurewką, która lubi mu dawać 🥵
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
O tym, jak daję facetowi do zabawy moje spragnione cycki, potem, jak on mi daje do buzi i spuszcza się na moją buźkę i włosy, a potem jak daję mu się bardzo mocno zruchać w obie dziurki, i nazywać darmową, chętną, słodką kurewką, która lubi mu dawać 🥵
Albo robisz loda facetowi. Łapie cię za włosy. Rucha cię w buzie. Wyzywa cię od suk. Odwraca się tyłem i wypina pośladki. Zaczynasz je lizać razem z dziurką. Odwraca się i zaczyna walić konia. Nadal trzyma cię za włosy. Spuszcza ci się na twarz.
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Ja ostatnio nadziewajac się na nowo zakupione dildo sporych jak dla mnie rozmiarów fantazjowałem że posuwa mnie ktoś inny. Doszedłem bardzo szybko i obficie 😁
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
A ja znowu mam chęć na miniówkę, pończochy i cieliste czółenka na wysokiej cienkiej szpileczce... No i rzecz jasna spotkanie z nieznajomym facetem który zabrał by mnie do siebie upojną noc...
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
A ja znowu mam chęć na miniówkę, pończochy i cieliste czółenka na wysokiej cienkiej szpileczce... No i rzecz jasna spotkanie z nieznajomym facetem który zabrał by mnie do siebie upojną noc...
Mam to samo, tylko faceta zamieniłbym na kobietę, najlepiej dominującą...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry