• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Ostatnio marzyłam o tym, jak kręcę dupcią w obcisłej, czerwonej sukience przed facetem, potem on klepie mnie po dupci, masuje mi cipkę przez majtki, a ja dochodzę 😌
 
Mężczyzna

ulegly

Cichy Podglądacz
O tak bukkake tak. Chciał bym być tak upokorzony i spuszczali by mi się na twarz i do buzi.
 
Mężczyzna

kamal349

Cichy Podglądacz
Koleżancez pracy, starszej o 10 lat, gdy była oparta o biurko, ciągnięta za włosy i brana od tyłu w obie dziurki
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Jak facet bierze mnie jak swoją własność, używa jak chce, bardzo ostro i mocno. Dochodzi we mnie i pompuje swoją spermę, a po wszystkim naciągam na siebie bieliznę, on klepie mnie w tyłek i mówi, że byłam jego grzeczną suczką.
Wiem, że cały dzień będę przez niego naznaczona. Będę pachnieć seksem, a pamiątka po tej ostrej jeździe będzie cały czas ze mnie wyciekać.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jak facet bierze mnie jak swoją własność, używa jak chce, bardzo ostro i mocno. Dochodzi we mnie i pompuje swoją spermę, a po wszystkim naciągam na siebie bieliznę, on klepie mnie w tyłek i mówi, że byłam jego grzeczną suczką.
Wiem, że cały dzień będę przez niego naznaczona. Będę pachnieć seksem, a pamiątka po tej ostrej jeździe będzie cały czas ze mnie wyciekać.
Kurcze, mocna fantazja, ale kiedys poznałem to z drugiej strony🙈, ale nie miałem relacji o wycieku......ale nie szkodzi i tak było😍😋
 
Mężczyzna

kamal349

Cichy Podglądacz
Jak facet bierze mnie jak swoją własność, używa jak chce, bardzo ostro i mocno. Dochodzi we mnie i pompuje swoją spermę, a po wszystkim naciągam na siebie bieliznę, on klepie mnie w tyłek i mówi, że byłam jego grzeczną suczką.
Wiem, że cały dzień będę przez niego naznaczona. Będę pachnieć seksem, a pamiątka po tej ostrej jeździe będzie cały czas ze mnie wyciekać.
Ładnie
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Ostatnio ciągle o tym samym. Jak zostałam wybzykana przez takiego jednego nieśmiałego, brał mnie jak lalkę trzymając uniesioną w górze. Złapana w pół nie dotykałam podłogi zatem robił ze mną co chciał i ile chciał, odkładając od czasu do czasu na blat kuchenny, kiedy ciało bolało mnie od trzymania silnymi łapami.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry