• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niespełnione fantazje

Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
Wpisz w wyszukiwanie słowo "fantazje" i są 2 tematy, o fantazjach które chcielibyście zrealizować i o tych zrealizowanych. U mnie pierwsza i druga strona wyników wyszukiwania ;-)
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
1. Jak miałem żonę to chciałem żeby się ruchała na prawo i lewo... Choć po rozwodzie doszły do mnie pewne informacje że się ruchała, ale za rękę nie złapałem... Jeśli to prawda to super, nie mam do niej o to żalu.

2. Marzę żeby przebrać się za kobietę i spędzić noc z facetem, robić mu loda z połykiem, dawać dupy

3. Chciałbym w samych pończochach i szpilkach wejść do pokoju pełnego facetów i każdemu po kolei obciągać

4. Kolejnym marzeniem jest móc na co dzień chodzić w damskich butach, zdecydowanie bardziej mi się podobają jak męskie.

5. Z byłą żoną mieliśmy fantazję że razem obciągamy kutasa, który ją później rucha a ja w tym czasie wylizuje jaja i dupę tego który ją posuwa. No i na koniec spuszcza się na jej cipę a ja, jak grzeczny piesek zlizuje spermę
 
Mężczyzna

Grzegorz12345

Nowicjusz
Sex grupowy cały weekend I mam wielką ochotę na masturbuje w dużym gronie chciałbym być związany i mieć masaż penisa przez kilka godzin i kilka kobiet z wieloma wytryskami
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry