• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najpiękniejsze wspomnienia💓

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Chwilę do których wracacie, może chcecie aby się powtórzyły.
Czar wspomnień i tęsknota za osobami z którymi wiążą się piękne chwilę w waszym życiu.
Może ktoś chce się tym podzielić?
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Na każdym etapie życia zdarza się coś niepowtarzalnego, coś pięknego i wzniosłego. Oczywiście warto gromadzić dobre wspomnienia a potem do nich wracać, warto dla ułatwienia mieć filmy i zdjęcia choć nie wszystko jesteśmy w stanie tak utrwalić.
Jedne z piękniejszych wspomnień to oczywiście wczesna młodość, odkrywanie i poznawanie erotyzmu. Gdy całowaliśmy się bez opamiętania na każdym kroku, piliśmy przelewając napój z ust do ust a nasze języki szalały. https://imagehost.pl/image/6Z8Ev
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Na każdym etapie życia zdarza się coś niepowtarzalnego, coś pięknego i wzniosłego. Oczywiście warto gromadzić dobre wspomnienia a potem do nich wracać, warto dla ułatwienia mieć filmy i zdjęcia choć nie wszystko jesteśmy w stanie tak utrwalić.
Jedne z piękniejszych wspomnień to oczywiście wczesna młodość, odkrywanie i poznawanie erotyzmu. Gdy całowaliśmy się bez opamiętania na każdym kroku, piliśmy przelewając napój z ust do ust a nasze języki szalały. https://imagehost.pl/image/6Z8Ev

Ładnie napisane ;) wydajecie się szczęśliwi na zdjęciu ;)
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
Chwilę do których wracacie, może chcecie aby się powtórzyły.
Czar wspomnień i tęsknota za osobami z którymi wiążą się piękne chwilę w waszym życiu.
Może ktoś chce się tym podzielić?
Często wspominam czas kiedy moja kuzynka(16lat miala) z którą widywałem się na codzień zaczęła interesować się sexem,jak na początku zadawała mi różne intymne pytania aż kiedyś zapytała czy bym nie wstydził się pokazać jej jak mi kutas stoi,i od tego się zaczęło
,do tej pory podnieca mnie ze byłem jej pierwszym "facetem " któremu robiła loda,który pierwszy
Lizał jej cipke,i z którym straciła dziewictwo..później to już chciała dużo żeczy żebym jej pokazał, miłe wspomnienia
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry