• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Odwrócić ją tyłem, postawić przed blatem stołu.
poprosic żeby sie nad nim nachyliła, powoli zsuwać majteczki. Potem sadzic dłonie pomiedz uda, wysoko, pod pośladkami. Rozchylać dolna partie tyłeczka ra, za azem i poczekać, aż zwilgotnieje. Przywrzeć całym sobą do jej pleców. Objąć tak, żeby finalnie objąć piersi, masując je.
odsunąć się od Niej i poczekac na efekt:p Uprzedzam komentarze, nie przewiduje w fabtazji dostać w pysk:LOL:
 
Mężczyzna

Krycha123

Cichy Podglądacz
Miło się czyta wasze wpisy :) aż penis twardnieje i mam ochotę zrobić z wami to samo.

Szukam kobiety na takie zabawy
Wysportowany, 30 lat, przystojny, sylwetka szczupła, wydepilowany, penis 17 cm
 
Mężczyzna

Adii

Cichy Podglądacz
Na doświadczoną starszą ode mnie kobietę , w szpilkach i pończochach. Będącą ostrą kocicą , którą bym pieścił języczek i paluszkami w każdą dziurkę. Po czym zanurzył bym kutasa w jej cipkę.
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Na taki głęboki, najlepiej tak do łokcia fisting, niestety swoją ręką nie jestem w stanie nawet całej dłoni o dziwo wsadzić, ale czyjaś dłoń zawsze wchodzi bez problemu (chyba że bez rozgrzewki, wtedy lekki opór jest)
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Mam teraz taką fantazję, która mocno mnie kręci: facet siedzi w fotelu, a ja wchodzę do pokoju, ubrana w czarną siateczkę na biust, różowe kabaretki i białe szpilki. Podchodzę do niego, siadam tyłem między jego nogami, i daję mu się wymacać i popieścić. Najpierw smyra i masuje mi cycki, całując mój kark. Potem wkłada mi rękę w majtki i pieści cipeczkę, a palec drugiej ręki wkłada mi do ust. Jęczę z rozkoszy i ssę jego palec. Potem mruczy mi seksownie do ucha, żebym oparła się rękami o biurko i mocno wypięła. Robię to, patrząc na niego gorąco, i przygryzam usta. Podchodzi do mnie, łapie mnie za dupcię, i wjeżdża we mnie tak cudownie ostro, mówiąc gorąco, że będę dziś jego prywatną dziwką do przyjemności, i jutro będę chodziła okrakiem... 🥵
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry