• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
To co zauważyłem to napewno się tym nie przejmowała.
Czuła się bardzo swobodnie,zresztą trochę się znamy i fajnie się ze sobą dogadujemy.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Jak jesteście tak blisko to może w żartobliwej formie, np nosisz jeszcze tę sukienkę w której byłaś, pamiętasz. Ona czemu pytasz, bo ładnie ci do nóg, albo inna pierdoła. I masz jasność wtemacie
 
Mężczyzna

prouser

Cichy Podglądacz
Dla mnie taki styl byłby super. Może jestem zboczony, ale cholernie mnie kręci takie zaglądanie pod spódniczkę 🤭
A jeżeli jeszcze kobieta w ten sposób prowokuje...
To prowokowanie jest najlepsze. Mnie zajebiście kręci jak kobieta przez takie coś pokazuje na co ma chęć
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
To prowokowanie jest najlepsze. Mnie zajebiście kręci jak kobieta przez takie coś pokazuje na co ma chęć
Ale takie prowokowanie wcale nie musi oznaczać, że kobieta ma na coś chęć. Moja żona też czasami gdy jest w krótkiej spódniczce lubi błysnąć bielą majtek, albo w wietrzny dzień założyć sukienkę, którą może podwiać wiatr. I oznacza to tylko tyle, że lubi ten dreszczyk emocji że ktoś ją może podejrzeć.
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Usiąść tyłem na kolanach faceta, przy zabawie w dziwkę i klienta ;) Ja tylko w czarnych kabaretkach i czerwonych szpilkach, ocieram się wtedy dupcią o pałę faceta, on pochyla się do tyłu trochę, kładzie mi ręce na biuście, i przysuwa mnie do siebie, całuję mnie z boku po szyi, po czym mruczy, że tak mnie porządnie przerucha, że będę piszczała o jeszcze, masuje mnie po cyckach, po czym wchodzi w moją napaloną i chętną dziurkę, i rżnie mnie jak swoją szmatę do rozkoszy, mówiąc mi, że uwielbia mnie dymać, i że kocha, gdy daję mu się wyruchać, a ja rozkoszuję się tym, jak się we mnie bosko zaspokaja 🥵
 
Mężczyzna

Raphaeeel155

Nowicjusz
Na dokładnie wylizanie cipeczki, zasysanie warg i wkładanie języczka, żeby rozruszać ją w środku. Potem przygryzanie sutkow, zeby stanely do granic swoich możliwości. Gdy była by już mokra chciałbym, żeby usiadła na mnie tyłem i mocno mnie ujeżdżała, aż by jajka się o nią obijały 🤤
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Do tego doszło, że to już staje sie fantazją. Troche smutne:( Bo ja mam taką samą ale miałem obawy żeby ją wyiawić:)
I to jeszcze dochodzą jakieś obawy przed ujawnieniem... A weź, ja tam lubię swoje "nudne fantazje", nie zamierzam ich chować w szafie i ok, umrę z tych nudów! Niech się dzieje! 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry