• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Obecnie przed okresem, ochota na ostry seks oraz bdsm już minęła (oraz nosiło mnie do sprzątania już było), teraz obolała i zmęczona przed samym okresem więc chcę masaże, czułość, wanilię, bliskość. Intymność, subtelność.
 
Mężczyzna

drivedrive

Cichy Podglądacz
Ja bym nie chcial seksu, ale chcialbym kobiete z fajnymi ksztaltami,szczupla ale piersi i dupka duza. I mogl bym ja masowac i smarowac oliwka...jesli by chciala to palcoweczke, zeby wszystko bylo skupiome tylko na niej a do tego pstrykac foteczki
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Ja bym nie chcial seksu, ale chcialbym kobiete z fajnymi ksztaltami,szczupla ale piersi i dupka duza. I mogl bym ja masowac i smarowac oliwka...jesli by chciala to palcoweczke, zeby wszystko bylo skupiome tylko na niej a do tego pstrykac foteczki
Nasmarować oliwką taką kształtną pupę a potem brać partnerkę od tyłu i czuć ten oliwkę na swoim podbrzuszu,polecam :)
 
Mężczyzna

Panxxx

Cichy Podglądacz
Witam, ja mam teraz ochotę obciągnac do końca i sperme w gardle a później dać się porządnie wyjebać, ps jestem bi
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry