• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Może ja po prostu nie umiem kochać...

Status
Zamknięty.

mara

Seks Praktykant
Dlatego w radio eska odwieczną walkę kobiet i mężczyzn wygrywają mężczyźni :)
A na poważnie vampa niezła historia, naprawdę widać szczera. Wnioski sama musisz wyciągnąć, męska rada tutaj nie będzie odpowiednia :) pozdrawiam
 

delta32

Cichy Podglądacz
Szarka, tarzam się w Twoim usmiechu :rotfl: , dzięki

Co do zrozumienia. Ja tylko staram się wyłapać czynniki które doprowadzają do takich sytuacji. Niezależnie od tego co napisałem,mierzi mnie (subiektywnie) i obrzydza widok "zakochanych" nastolatek latających z wywieszonym jęzorem za facetem czy ręka pod bluzką pijanej małolaty. Ja tego nie akceptuję ale w związku z tym że takie sytuacje SĄ i zdarzają się notorycznie staram się wyłapać ich wspólne mianowniki. Wydaje mi się, że na bazowym, "narzędziowym" poziomie ROZUMIESZ te powody. Widzisz je. Natomiast absolutnie ich NIE AKCEPTUJESZ i chwała Ci za to. Jeżeli się myle - sprostuj.
Na marginesie. Zauważyłem (tak mi się wydaje :) ) że ze względu na uzywanie słowa "rozumiem" często w odniesieniu do problemów drugiego człowieka gdzie "rozumiem Cię" jest w sumie jednoznaczne z "akceptuję, popieram, pomagam" zatraciło się troche to drugie znaczenie czyli "rozumiem - obserwuję zasady, poznaje przyczyny, przewiduję skutek". Logiki, matmy czy fizyki nie ocenia się moralnie. Po prostu się je poznaje. Może to trochę za mocne porównanie w stosunku do psychologii człowieka ale ... przecież nami też rządzą pewne niezmienne, trwałe zasady, na pewne bodźce reagujemy dosyć przewidywalnie, pewne zdarzenia z przeszłości oddziaływują na naszą przyszłość w taki nie inny sposób. Ja staram się tylko trochę zrozumieć to piekielnie popieprzone zwierzątko zwane człowiekiem.

I dałaś bardzo ładny punkt zaczepienia do kolejnej próby. Seeme i Vampa piszą o tym co im się ponawyrabiało w pewnym okresie życia. Mam wrażenie, że tego w pewien sposób "żałują" a ty piszesz "Ja też miałam 15 czy 16 lat, również targała mną burza hormonów ale nie widziałam sensu aby iść z "pierwszym lepszym" do łóżka. Szanowałam i szanuję swoje ciało." pięknie ale ... dlaczego ? Powiedz co takiego miałaś, że nie wdepnełaś w jakąś smutną historię. Spróbujesz :wink: :D Wiem ze wpuszczam cię na "minę" :oops: ale jakos delikatnie mogłabyś coś naskrobać.

Vampa - człowiek składa się wyłącznie ze swojej własnej historii. Tej złej i smutnej również. Nie ma się co zastanawiać dlaczego tak się stało ja się stało. Moze kiedyś dostaniesz następne klocki w układance i zrozumiesz, może w pewnym momencie zrozumienie tego przestanie być dla Ciebie takie ważne. Grunt, że intuicja nie zawiodła, nic się nie stało a ty wyciągnęłaś wnioski. Buźka
 

vampa

Cichy Podglądacz
Jeśli chodzi o mnie to raczej sądzę, że przespałam się z nim, bo naprawdę mu zaufałam. Mówiły mi to jego oczy, pierwszy raz coś takiego widziałam i jakby po prostu wiedziałam, że nic mi się nie stanie. Ale z drugiej strony jakby osoba trzecia patrzyła na to z boku to raczej można to nazwać głupotą. I tu się zastanawiam czy skoro uważam, to za... hm, jak to nazwać? rzecz, której nie żałowałam, która miała nastąpić akurat wtedy bo tak podpowiadało sumienie. Działałam wtedy intuicyjnie. A może jednak to było nieodpowiedzialne z mojej strony? Po prostu szukam tej granicy, tylko gdzie ona jest ustalona i kto ją ustala? (ulubione pytanie mojego nauczyciela :p) Prawo moralne? Własne sumienie?
 

mara

Seks Praktykant
hmm uważam, że nie będąc w związku, masz prawo sięgać tych granic z kim kolwiek chcesz, z przyjacielem, z kolegą z baletów, byle to nie robiło krzywdy uczuciowej drugiemu.
 

Szarka

Erotoman
delta32 napisał:
Szarka, Szanowałam i szanuję swoje ciało." pięknie ale ... dlaczego ? Powiedz co takiego miałaś, że nie wdepnełaś w jakąś smutną historię. Spróbujesz :wink: :D Wiem ze wpuszczam cię na "minę" :oops: ale jakos delikatnie mogłabyś coś naskrobać.

Delta 32 :)

Ten uśmiech specjalnie "for ju" tarzaj się, ja uwielbiam tarzanie się w śmiechu :D

Co do Twojego - dlaczego....

Ano dlatego, że ja ogólnie do życia bardzo poważnie podchodziłam. Zamiast wydawać kasę na papierosy czy alkohol, wolałam wysyłać kasę na Dom Dziecka i tak robiłami robię ale to nie jest odpowiednie forum. Zamiast szaleć na imperazach, szalałam na obozach z dziećmi upośledzonymi lub jako wolontariuszka w hospicjum.

Ja poprostu uważam, że za duzo cierpienia jest na ziemi i za dużo błędów ludzie popełniają aby je powielać. Radość i satysfajcję czerpię w inny sposób i nie potrzebny mi był do tego facet na jedną noc. Ja szukałam miłości i zrozumienia i znalazłam je :)

Nie chciałam aby moje cialo dotykał mężczyzna, z którym nie widziałam przyszłości. Zakochana byłam, a jakże, naciskali na mnie a jakże, pocałunki były, pieszczoty też ale nie sex.

W moim życiu dużą wagę odgrywa moralność i Bóg i to on przemawia do mnie poprzez swoje przykazania, a ja próbuję i próbowałam się ich trzymać. Sex uważam za coś naturalnego i wierzę, że jeżeli dwoje ludzi żyje w poważnym związku - nie jest grzechem ale nie w chwili, w której kobieta czy facet potrafi spotkać się z kimś na jedną noc...

Mam ciało aby mieć do niego szacunek, dotykać je może mój mąż, kiedyś narzeczony ale nikt inny, po cóż miałby to ktoś robić ? Dla przyjemnośći ? To dla mnie za mało.

Powtarzam u mnie wiąże się to z Bogiem ale również z odpowiedzialnością i moralnością. Wiedziałam, że mając 16 lat chcę się kształcić , a nie martwić się czy zaszłam w ciążę czy nie no i chciałam dziewictwo dać temu, na kogo tak długo czekałam :). I jeszcze jeden dla mnie BARDZO ważny aspekt, a bardzo rzadko poruszany przez młodych ludzi. NIGDY nikomu nie ufam i nie mam pewności czy ta osoba jest zdrowa - ja nie rezykuję, dziękuję.
 

delta32

Cichy Podglądacz
Szarus :D

Gdybym nie czytał Twoich poprzednich postów (ależeś tego naprodukowała :D :!: ) ... gdybym. Ale czytałem :hmm: . Zestawienie wielkich słów pisanych małymi literami :D w prostokącie nad moją głową :) z tym co piszesz na forum dodaje twojej odpowiedzi ludzkiej twarzy :p bo gdyby nie to - to byłoby aż za dobrze :p. Podziwiam równowagę i rozsądek. OK.
 

Szarka

Erotoman
Delta 32

... się zarumienilam, dzięki :oops:


Ps. bywasz na jakichś innych forach ? - bo czuję, że można z Tobą chyba na różne tematy pogadać ... ino to hmm chyba skomplikowane by było się ujawniać ?

bo ja nigdzie więcej tego nicka nie używam ;)
 

delta32

Cichy Podglądacz
Szarka :)

Ty mnie w internetowe krzaczory ciągniesz :shock: :rotfl: ... a co mi tam :D
"Jestem robot (chmmm...) młody
nie boje się wody
nie boje nic a nic
gdzie woda tam ja chyc"

Z checią pogadam 8) . Na razie w ramach softplay-u :D proponuję na tutejszej poczcie to i problemów z nickami nie bedzie.
Oj Szarka, szarka :] no, no :D
 

Szarka

Erotoman
ja Cię proszę bez żadnych insynuacji a sio ! a sio ! :lol:

insynuować to ja sobie mogę z mężusiem :wink: :twisted:

albo żeby nam ułatwić rozmowę, może poprosić admina o dodatkowe podforum coś w stylu: dzisiaj na kawce ? ;)

można by o literaturze, kinie czy wstrętnej polityce pogaworzyć hm ?
 

Lenka

Cichy Podglądacz
ja też bym chciała, żeby można tu gdzieś było na różne inne tematy pogadać, ale chyba od tego ten off topic jest, nie? :)
 

delta32

Cichy Podglądacz
Tak to jest z tymi mężatkami :p , tak to ciągną na osobność a jak czowiek się zgodzi to od razu wychodzi kwestia "Mężusia" :disgusted: :D. Szarciu - easy - że tak zkolokwializuję. W tych krzaczorach nic Ci z mojej strony nie grozi (choć jak się kurka wodna zastanowić :huh: to teraz też byś mi mogła w łeb dać :lol: ) . Ok, wyjdzie w praniu - "żoneczko" :p :twisted:

A teraz do Goni

Jak 1-klasisci na apelu;

KOCHANA PANI DYREKTOR
CZY MOZEMY UPRZEJMIE, NAJUPRZEJMIEJ :p
SUPLIKOWAĆ O UTWORZENIE JAKIEGOŚ
MALUTKIEGO, PRZYTULNEGO I CIEPŁEGO
KĄTKA :?:

(wy tam w ostatnim rzędzie :x - nie mlaskać !)
 

seeme

Cichy Podglądacz
seeme: A swoje zabawy z... jesteś w stanie nazwać błędem?

w życiu żałuje tylko jednego jeśli chodzi o te sprawy. zagapiona popełniłam jeden błąd który wyleczyła zabawa - ale nie opisze go tu... możecie pisac ze jestem beech czy coś w tym stylu bo równo uprawnienia dla lasek nigdy nie bedzie ale sami (oczywiście nie wszyscy aby nie obrazic) tak robicie.
Moja zabawa jednak nie wyglądala w ten sposób że kończyliśmy w łóżku, czy obskurnej toalecie w jakimś klubie. i też nie zbliżył się do moich majtek ale pobawiliśmy sie...
co ty na to MARA?
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry